سیتی ۱-۰ برنتفورد: برد سیتی با تک گل هالند

سیتی ۱-۰ برنتفورد: برد سیتی با تک گل هالند. در دیداری نزدیک در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی با برتری 1-0 مقابل برنتفورد به پیروزی رسید. شاگردان پپ گواردیولا علیرغم رویارویی با تیم مقاوم برنتفورد، سه امتیاز مهم را به دست آوردند و فاصله خود را با صدرنشینان جدول کاهش دادند. تک گل این دیدار توسط ارلینگ هالند به ثمر رسید و منچسترسیتی را به رده دوم جدول رده بندی لیگ رساند.

برد سیتی مقابل برنتفورد
برد سیتی مقابل برنتفورد

سیتی ۱-۰ برنتفورد: برد سیتی با تک گل هالند

نیمه ی اول  و فشار بی امان سیتی

بازی در حالی آغاز شد که منچسترسیتی تسلط خود را تثبیت کرد و موقعیت های متعددی برای شکستن خط دفاعی برنتفورد ایجاد کرد. با این حال، نیمه اول بدون هیچ موفقیتی به پایان رسید. زیرا آبی های آسمانی نتوانستند مالکیت و برتری زمین خود را به گل تبدیل کنند.

یک لحظه قابل توجه در نیمه اول در دقیقه 28 رخ داد که آلوارز با یک ضربه محکم از لبه محوطه جریمه در آستانه شکستن بن بست قرار گرفت اما به بیرون رفت. با وجود فشار مداوم، ارسال واکر به ضربه سر سیلوا و تلاش های بعدی آکانجی و دیاز خنثی شد و امتیاز بازی در نیمه دوم تغییر نکرد.

نیمه ی دوم و نجات سیتی

در نیمه دوم، منچسترسیتی تلاش های خود را تشدید کرد و آلوارز و رودری در اوایل دفاع برنتفورد را آزمایش کردند. این موفقیت در نهایت در دقیقه 71 به دست آمد، زمانی که آلوارز یک ضد حمله را ترتیب داد و هالند را برای یک موقعیت تک به تک آماده کرد. مهاجم نروژی از نظر بالینی به پایان رسید و برتری حیاتی را برای منچسترسیتی تضمین کرد.

پایان بازی با تک گل هالند

حتی پس از برتری، منچسترسیتی همچنان بر مالکیت توپ ادامه می‌دهد اما برای ایجاد موقعیت‌های واضح تلاش می‌کند. در دقیقه 88 ضربه محکم فودن از لبه محوطه توسط دروازه بان برنتفورد به طرز ماهرانه ای مهار شد و پیروزی 1-0 سیتی را تضمین کرد.

سیتی ۱-۰ برنتفورد: برد سیتی با تک گل هالند
سیتی ۱-۰ برنتفورد: برد سیتی با تک گل هالند

نتیجه

منچسترسیتی با این برد اکنون با 56 امتیاز در رده دوم قرار دارد و تنها یک امتیاز از صدرنشینان فعلی جدول فاصله دارد. تیم پپ گواردیولا همچنان برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ رقابت می کند و فشار را بر رقبای خود حفظ می کند زیرا آنها در تلاش برای کسب یک قهرمانی دیگر در لیگ برتر هستند. رقابت برای کسب مقام برتر در لیگ برتر انگلیس شدیدتر شد و زمینه را برای اوج گیری هیجان انگیز فصل فراهم می کند.

Hesam
21 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *