مربی مدنظر تیم ملی برزیل مشخص شد

مربی مدنظر تیم ملی برزیل مشخص شد. یکی از رسانه های مطرح برزیل مدعی شد ژسوس سرمربی حال حاضر الهلال عربستان گزینه اصلی هدایت تیم ملی برزیل است. چندی پیش شایعاتی مبنی بر انتخاب آنچلوتی به عنوان سرمربی برزیل مطرح شد که آنچلوتی با تمدید قرارداد خود با باشگاه بزرگ اسپانیایی به شایعات دامن زد. برزیل در حال جست و جو برای مربی است که جایگزین تیته شود و هدایت برزیل را بر عهده بگیرد.

مربی مدنظر تیم ملی برزیل مشخص شد

ژسوس سرمربی الهلال
ژسوس سرمربی الهلال

تیم ملی برزیل و چالش انتخاب مربی

در حال حاضر فرناندو دینیز بر روی نیمکت سلسائو نشسته. او طی نتایج ضعیفی که کسب کرد فدراسیون فوتبال برزیل را وادار به جست و جو برای تعیین سرمربی کرد. چندی پیش کارلو آنچلوتی نیز به عنوان گزینه ای جدی مطرح شد که با تمدید قرادادش این مسئله نیز پایان یافت. و حالا اصلی ترین گزینه برای نشستن بر روی نیمکت سلسائو ژرژ ژسوس است.

ژسوس سرمربی الهلال عربستان

رسانه UOL برزیل مدعی شد که برزیل برای تعیین سرمربی به ژسوس فکر می کند. این سرمربی پرتغالی با توجه به نتایج درخشانی که در الهلال کسب کرد مورد توجه سران برزیل قرار گرفت. او با وجود مصدومیت نیمار تمام بازی های خود را بدون باخت پشت سر گذاشته و توانست با این تیم 20 بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. با این حال الهلال شانس اصلی قهرمانی در لیگ عربستان به شمار می رود.

تیم ملی برزیل و سرانجام

برزیل که به دلیل رویکرد بلندپروازانه و تاریخ سرشار از موفقیت شناخته شده است، با میراث غنی فوتبالی خود، دائماً به دنبال مربیانی با ترکیبی از زیرکی تاکتیکی، مهارت رهبری و توانایی پرورش استعدادهای بی‌نظیر موجود در این کشور است.

جذابیت مدیریت تیمی مملو از استعدادهای استثنایی مانند نیمار جونیور، گابریل ژسوس و دیگر فوتبالیست های درجه یک برزیلی، همراه با شانس هدایت سلسائو در بزرگ ترین مراحل فوتبال بین المللی، می تواند پیشنهادی وسوسه انگیز برای مربی باشد.

فدراسیون فوتبال برزیل
فدراسیون فوتبال برزیل

هیجان بین هواداران

گمانه زنی ها در مورد انتقال احتمالی این مربی از الهلال به سکان هدایت تیم ملی برزیل، بحث هایی را در بین علاقه مندان به فوتبال برانگیخت و بحث هایی را در مورد پیامدهای احتمالی و احیای مجدد احتمالی فوتبال برزیل تحت رهبری او برانگیخت.

نتیجه

در شرایطی که فوتبال برزیل درگیر بحران انتخاب رئیس فدراسیون خود است، باید دید سرانجام چه کسی برای هدایت سلسائو انتخاب می شود ولی به نظر می رسد که این تیم در رقابت های کوپا آمه ریکا، با فرناندو دینیز به کار خود ادامه دهد.

در نهایت اینکه آیا سرمربی الهلال پیشنهاد وسوسه انگیز فدراسیون فوتبال برزیل را می پذیرد یا خیر، در حدس و گمان باقی می ماند. با این وجود، صرفاً چشم‌انداز چنین حرکتی بُعدی جذاب به روایت همیشه در حال تحول چرخ فلک مدیریتی فوتبال می‌افزاید.

Hesam
1 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *