جنجال های بدل جورجینا

جنجال های بدل جورجینا ، همسر کریس رونالدو یک بدل جنجالی در کشور عربستان دارد. حضور رونالدو و خانواده اش در کشور عربستان هر روز یک سوژه داغ رسانه ای برای خودش دارد. نامزد رونالدو قطعا یکی از جنجالی ترین و پرطرفدارترین چهره های اینستاگرامی است. شباهت عجیب یک خانم عربستانی با جورجینا باعث شهرتش شده است. در ادامه سایت ورزشی با جنجال های بد همسر رونالدو بیشتر آشنا شوید.

جنجال های بدل جورجینا

حضور کریس رونالدو و خانواده در عربستان:

کریستیانو رونالدو و خانواده اش به دلیل اینکه این بازیکن مطرح پرتغالی در لیگ سعودی و باشگاه النصر حضور پیدا کرده است. چند ماهی است که در این کشور زندگی می کنند. بدل جورجینا حالا حسابی به همراه خواهرش در تیک تاک سروصدا بپا کرده است. شباهت عجیب این خانم به همسر رونالدو باعث شد تا این روزها در عربستان به شبکه های تلویزیونی دعوت شود. البته او در تازه ترین مصاحبه اش گفت که چندان شباهاتی به نامزد رونالدو ندارد و اصلا برای اینکار تلاش نمی کند. او و خواهرش از هیچکس تقلید نمی کند. این دختر خانم عربستانی ادعا کرد که رونالدو و جورجینا با آمدن به شهر ریاض باعث شدند تا مدت ها دوباره ترند شوند و چنین چیزی را باید مدیون عربستان باشند. این صحبت ها البته با واکنش هایی از سوی طرفداران پرتغالی و خانواده اش شد.

حضور کریس رونالدو و خانواده در عربستان

بدل عربستانی جورجینا

یک دختر خانم عربستانی در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و حسابی خبرساز شده است. حضور رونالدو و همسرش با گذشت ماه ها در عربستان همچنان جزو خبرهای داغ و سوژه های رسانه ای تبدیل شده است. بخش های از این حواشی نیز مرتبط با همسر آرژانتینی فوتبالیست معروف است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.

بدل عربستانی جورجینا

شباهت عجیب دختر سعودی با همسر رونالدو باعث شد تا این روزها به شهرت زیادی دست پیدا کند. این دختر یک خواهر دیگر نیز دارد که در شبکه اجتماعی شهرت زیادی پیدا کرده است و حالا برای مصاحبه به برنامه های تلویزیونی عربستانی دعوت شده است.

mohamadnd
23 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *