تاریخ برگزاری الکلاسیکو مشخص شد

تاریخ برگزاری الکلاسیکو ، یکی از جذاب ترین و حساس ترین رقابت باشگاهی در دنیا قطعا بین دو تیم رئال و بارسلونا در کشور اسپانیا اتفاق می افتد. این دو تیم از دیرباز دو رقیب دیرینه و کهن محسوب می شدند. رقابت های رئال و بارسا همیشه از جذابیت خاصی برخوردار است و این دو باشگاه در ایران نیز طرفداران خاص خودشان را دارد. در ادامه سایت ورزشی تاریخ برگزاری ال کلاسیکو بعدی مشخص شده است.

 

تاریخ برگزاری الکلاسیکو 2023:

به گزارش سایت ورزشی، رقابت دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در تور پیش فصل برای آماده سازی خود در 24-2023 قرار است در کشور آمریکا اتفاق بیفتد. این دو تیم در این قاره روبروی هم قرار خواهند گرفت. بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید. طرفداران دو تیم مشهور سفید های مادریدی و آبی اناری های کاتالان باید خود را برای یک مسابقه حساس در ایالات متحده آمریکا آماده نمایند. این باعث شد تا مدیران این دو باشگاه و برگزار کننده ها نیز برنامه تابستان امسال را برای ترتیب دادن یک بازی دوستانه قرار داده اند. این جزو سومین ال کلاسیکوها می باشد که در قرن 21 در آمریکا برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری الکلاسیکو

تاریخ برگزاری الکلاسیکو

بر اساس گزارش سایت ورزشی ، بازی در 29 جولای 2023 در 7 مرداد 1402 در شهر دالاس آغاز می شود. این مسابقه در استادیوم باشکوه کاتن بول با گنجایش 91 هزار و 101 نفر تماشاچی برگزار خواهد شد. مسابقه حساس بین دو تیم رئال و بارسلونا در فصل جاری 5 بار روبروی هم قرار گرفته اند.

تاریخ برگزاری الکلاسیکو

در نبردهای لالیگا اسپانیا شاگردان کارلتو بازی رفت را سه بر یک به نفع خود پایان دادند. بازی برگشت نیز با برتری 2-1 به نفع شاگردان ژاوی هرناندس پایان یافته است. همچنین در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا آنها روبروی هم قرار گرفتند. رئال با شکست 1-0 در بازی رفت، در مسابقه برگشت نیز توانست 4-0 بارسا را شکست دهد. آنها راهی دیدار فینال در جام حذفی شدند. بارسلونا و رئال مادرید در فینال سوپر جام اسپانیا نیز مقابل هم قرار گرفتند. که در نهایت کاتالان ها بودند که با نتیجه 3-1 پیروز شدند و جام قهرمانی را در کوپا دل ری بالا بردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *