جنجال دوباره عادل فردوسی پور

جنجال دوباره عادل فردوسی پور ، یکی از چهره های جنجالی و خاص در فوتبال ایران قطعا فردوسی پور است. مجری برنامه نود در سال های اخیر کم حاشیه نداشته است. در ادامه سایت وزشی همراه ما باشید. می توانید از جدیدترین اخبار ورزشی دیدن نمایید.

 

حذف عادل و برنامه نود از صدا و سیما

عادل فردوسی پور یکی از چهره های جنجالی در صدا و سیما در سال های اخیر بود. این چهره مطرح فوتبالی و مجری و گزارشگر محبوب ایرانی به دلایل سیاسی و امنیتی از مجری گری و گزارشگری کنار رفت. برخی دلایل حذف عادل را بخاطر برنامه جنجالی 90 و حضور میهمانان عنوان کردند و حتی برخی نماینده های مجلس و اشخاص پرنفوذ نیز در این برنامه حضور داشتند و به آنها حمله می شد. اما یکی از علت های اصلی حذف فردوسی پور از تلویزیون اختلافش با علی فروغی رئیس شبکه سه سیما بوده است.

حذف عادل و برنامه نود از صدا و سیما

شرایط عجیب عادل فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون

عادل فردوسی پور برای بازگشتن به تلویزیون شرط جدیدی گذاشت. فردوسی پور علاقه ای به صدا و سیما و برگشتن به تلویزیون ندارد و اما برای بازگشت خودش شرط گذاشت و یکی از این شرط ها تعطیلی فوتبال برتر می باشد. در این روزها دوباره بازگشت عادل فردوسی به رسانه ملی شنیده می شود و حتی مورد استقبال برخی مدیران صدا و سیما نیز قرار گرفته است. مجری برنامه نود البته خودش چندان علاقه ای به بازگشت دوباره به تلویزیون ندارد و می گوید که در زمانی باز خواهد گشت که شرط هایش عملی شوند.

فردوسی پور گزارشگر و مجری و مترجم فوتبالی که در سال های زیادی درون صدا و سیما فعالیت داشت و حالا خودش نمی خواهد گزارشگری کند. عادل برنامه های زیادی را در صدا و سیما ساخت و پخش کرد. تهیه کننده برنامه فوتبال 120 و نود و همچنین حضور در برنامه هایی نظیر جام جهانی 2014 و … از جمله فعالیت های بی نظیر این مجری دوست داشتنی است.

شرایط عجیب عادل فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون

استوری حمایت و آزادی وریا غفوری جنجالی شد

جنجال دوباره عادل فردوسی پور در سال 1401 شروع شد و یک استوری حمایتی برای آزادی وریا غفوری منتشر کرد. او یک عکس از وریا انتشار نمود و نوشت خواهان آزاد شدن این بازیکن از زندان است. صفحه هواداران فردوسی پور در اینستاگرام به نقل از این مجری محبوب نوشتند: «وریا را آزاد کنید.». وریا بازیکن فولاد خوزستان و فوتبالیست سابق استقلال در حمایت از زن زندگی آزادی و مهسا امینی پیشتاز بود. این بازیکن محبوب کرد به دلیل استوری های حمایتی و انتقادات از مسئولان نظام توسط پلیس امنیت بازداشت شد. به همین دلیل چهره های ورزشی زیادی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. فردوسی پور یکی از این اشخاص بود.

 

جنجال حذف نام عادل فردوسی پور

جنجال حذف نام عادل فردوسی پور از دیالوگ پژمان جمشیدی

در بازپخش سریال پژمان در شبکه تماشا، نام عادل فردوسی پور و برنامه 90 حذف شده است. برخی رسانه ها با انتشار فیلم اصلی و مقایسه آن با نسخه حذف شده نسبت به این تصمیم صدا و سیما واکنش نشان داده بودند.

نام عادل فردوسی پور در این روزها از سریال پژمان حذف شده و عملکردش بازتاب زیادی در بین مخاطبین و فضای مجازی داشته است. برخی بینندگان نسبت به این رویکرد مسئولان پخش واکنش هایی نشان دادند و برخی نیز هشدار دادند رفتارهایی از این موارد هیچ سودی برای تلویزیون و صاحبینش ندارد. آخرین بازپخش سریال پژمان نشان داد که یک برنامه مرتبط با 90 و عادی فردوسی پور، مکالمه بین پژمان جمشیدی و سام درخشانی حذف شده است.

mohamadnd
10 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *