لوکادیا راهی لیگ چین شد

لوکادیا راهی لیگ چین شد ، یورگن لوکادیا مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس که نیم فصل اول چند روز مانده به دربی تیم را به مقصد کشورش ترک کرد. حالا راهی لیگ چین شده است. در ادامه سایت با اخبار مهم ورزشی همراه ما باشید.

 

پیوستن لوکادیا به کانگژو چین

مهاجم هلندی و سابق تیم پرسپولیس تهران با یک قراردادی عضو تیم چینی کانگژو مایتی لاینز شد. به گزارش سایت ورزشی، لوکادیا بازیکن هلندی سابق پرسپولیس که در نیم فصل اول برای سرخپوشان گل های فراوانی به ثمر رسانده است. و هنوز اسمش در لیست برترین گلزنان این فصل برای آقای گلی قرار دارد. قبل از دربی تهران قرارداد خود را با تیم پرسپولیس یک طرفه فسخ کرد و از جمع سرخپوشان جدا شد.

یورگن لوکادیا به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم کانگژو چین شده و با آنها به توافق رسیده است. باشگاه پرسپولیس در 9 فروردین ماه اعلام نمود که از لوکادیا مهاجم هلندی سابق خودش به دلیل فسخ یک طرفه به فیفا شکایت کرده است. حالا قصد دارد این بازیکن را در فیفا نیز محکوم نماید.

لوکادیا راهی لیگ چین شد

شکایت پرسپولیس از لوکادیا بدون امضای معاون حقوقی!

یورگن لوکادیا در تاریخ 21 مرداد ماه 1401 با یک قرارداد رسمی یک ساله با مبلغ 1 میلیون یورو به تیم پرسپولیس پیوسته بود. در 28 آذر ماه 1401 نیز دقیقا دو روز قبل از بازی دربی تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران را به مقصد هلند ترک کرد. بعد از چند روز نامه فسخ خود را به صورت یک طرفه برای پرسپولیسی ها ارسال نمود. این مهاجم در حالی از باشگاه قرمزهای تهران جدا شد که قبل از ترک تهران حدود 500 هزار یورو از قرارداد خودش را دریافت نمود.

لوکادیا مهاجم هلندی سابق باشگاه پرسپولیس وقتی از این تیم جدا شد. او در ذهن هواداران نیز خاطره تلخ جای گذاشت و حواشی او همیشه برای پرسپولیس باقی مانده است. حالا در صورتی راهی لیگ چین شد و رسما فوتبالیست کانگژه مایتی لاینز شد. بازیکن در فصل قبل عضو تیم بوخوم بود و در ابتدای فصل با قراردادی راهی پرسپولیس شد اما بعد از یک مرخصی 72 ساعته از کادر فنی باشگاه پرسپولیس قبل از دربی شهرآورد گرفت. حالا تمایل به برگشت به پرسپولیس ندارد و رسما به لیگ چین رفت.

"</p

مهاجم فراری پرسپولیس سر از چین درآورد

یک خبر مهم و ویژه ای که امروز منتشر شد، این بود که لوکادیا راهی لیگ چین شد. مهاجم فراری و اسبق باشگاه پرسپولیس در زمستان قبل بعد از چند بازی برای پرسپولیسی ها یکباره بدون اجازه باشگاه تیم را ترک کرد و از تیم جدا شد.

باشگاه کانگژو کایتی لاینز به طور رسمی اعلام کرد که لوکادیا را به خدمت گرفت. این مهاجم هلندی بازیکن فوق العاده و گلزنی است که در مدت زمان حضور کم خودش در ترکیب قرمزها توانست 6 گل به ثمر برساند و به دلیل مشکلات خانوادگی ایران را ترک کرد. پرسپولیس نیز از لوکادیا شکایت کرد. علی رغم شکایت سرخ پوشان او تصمیم گرفت فوتبال خود را در سوپر لیگ چین ادامه دهد. به نظر شما آیا این مهاجم خوش نقش فوتبال می تواند در چین موفق به گلزنی فروان شود؟ لطفا دیدگاه تان را کامنت نمایید.

mohamadnd
10 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *