جنجال درگیری آنتونی و نامزدش

گابریلا کاوالین نامزد اسبق آنتونی بازیکن تیم فوتبال منچستر یونایتد می باشد که بعد از اتهامات او مرتبط با یک سری حملات خشونت آمیز ، عکس های جدید از لباس های خون آلود و متن های ترسناک اش را به اشتراک گذاشت. در ادامه سایت ورزشی با جنجال درگیری آنتونی و نامزدش همراه ما باشید. معمولا میزان تنش در بین بازیکنان فوتبال و زندگی خصوصی آنها مخصوصا با همسران و نامزدهایشان زیاد است و اینبار آنتونی گرفتار این قضیه شده است.

 

جنجال درگیری آنتونی و نامزدش

به گزارش سایت ورزشی ، تیم منچستریونایتد به دلیل یک بازیکن خودش بنام آنتونی در معرض طوفان دوباره قرار گرفت. وینگر 85 میلیونی برزیلی این باشگاه به دلیل اتهام خشونت خانگی علیه نامزد اسبق خودش گابریلا تحت بازجویی قرار دارد. او با تکرار اولین بیانیه خودش در ژوئن انتشار یافت افزود که رابطه اش با این خانم بسیار پرتنش بوده و هرگز دست به خشونت هایی نزده است. در اینستاگرام خودش عنوان نمود: اطمینان دارم که تحقیقات پلیس بیگناه بودن من را ثابت می کند. آنتونی توسط نامزد خودش مورد اتهام خشونت قرار گرفت و زندگی فوتبالی اش را دچار چالش فراوان نمود.

گابریلا به خبرگزاری معتبر برزیلی G۱ گفت: «او موهایم را کشید، سرم را به شیشه ماشین کوبید، من را هل داد.» و تصاویری از لباس‌های خون‌آلود و همچنین پیام‌های واتسپ را به نمایش گذاشت که در آن با آنتونی جر و بحث می‌کند. به همین منظور منچستریونایتد با یک بیانیه سکوت اش را در این زمینه شکست و گفت موضوع را کامل جدی پیگیری خواهد شد. باشگاه با بازگشت میسون گرین وود به خاطر اتهام تعرض و خشونت بازداشت شد و سپس تبرئه شد تحت فشار زیادی قرار داشته است. در نهایت نیز مجبور شد او را به باشگاه دیگر بفرستد. آنتونی به دلیل تحت بازجویی قرار گرفتن از تیم ملی برزیل اخراج شد.

mohamadnd
7 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *