توپ طلا: شش ستاره لالیگا

توپ طلا: شش ستاره لالیگا .توپ طلا که اغلب به عنوان معتبرترین جایزه انفرادی در دنیای فوتبال در نظر گرفته می شود، در همین نزدیکی است. نسخه امسال به ویژه هیجان انگیز خواهد بود، زیرا شش ستاره لالیگا در کنار لیونل مسی افسانه ای نامزد شد. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به این نامزدها خواهیم داشت و درباره شانس آن‌ها برای برنده شدن جایزه مورد نظر صحبت خواهیم کرد.

توپ طلا: شش ستاره لالیگا

نامزدها

لیونل مسی (پاری سن ژرمن)

بیایید با مردی شروع کنیم که نیازی به معرفی ندارد. لیونل مسی پس از گذراندن تمام دوران حرفه ای خود در بارسلونا، در تابستان 2021 یک انتقال شوکه کننده به پاری سن ژرمن انجام داد. درخشش مداوم و توانایی او برای انطباق با لیگ جدید، او را در خط مقدم گفتگوهای توپ طلا نگه داشت.

توپ طلا: شش ستاره لالیگا
توپ طلا: شش ستاره لالیگا

کریم بنزما (رئال مادرید)

مهاجم فرانسوی در رئال مادرید در فرم تماشایی به سر می برد. بنزما نقش مهمی در کمک به تیمش برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا در فصل 2020-2021 داشت و همچنین مبارزات انفرادی قابل توجهی داشت.

برنده توپ طلا 2022
برنده توپ طلا 2022

فرنکی دی یونگ (بارسلونا)

دی یونگ، هافبک جوان هلندی. علیرغم مشکلات این باشگاه در سال های اخیر. جرقه درخشانی برای بارسلونا بود. دید باورنکردنی، توانایی پاس دادن و تطبیق پذیری او، او را به یک کاندیدای برجسته تبدیل کرد.

نامزد توپ طلا
نامزد توپ طلا

پدری (بارسلونا)

پدری، یکی دیگر از استعدادهای جوان بارسلونا، دنیای فوتبال را زیر و رو کرد. بلوغ او در زمین و توانایی او در کنترل بازی از خط میانی، نامزدی را برای او به ارمغان آورد.

وینیسیوس جونیور (رئال مادرید)

وینیسیوس جونیور همچنان به یک وینگر کشنده برای رئال مادرید تبدیل شد. سرعت پر انرژی و اتمام بهبود یافته او را به بازیکنی کلیدی برای باشگاه و کشور تبدیل کرد.

نماینده رئال
نماینده رئال

یوسف انسیری (سویا)

ان-نیسیری در سویا یک افشاگری بود. تمام کردن بالینی و توانایی مهاجم مراکشی برای یافتن دروازه به طور مداوم باعث شد تا او در فهرست نهایی توپ طلا قرار بگیرد.

مدعیان

در حالی که لیونل مسی محبوبیت همیشگی است،. امسال رقابت شدید است. بازی های مداوم کریم بنزما برای رئال مادرید، از جمله قهرمانی های او در لیگ قهرمانان اروپا. او را به یک مدعی قدرتمند تبدیل کرد. در همین حال، استعدادهای جوانی مانند پدری و وینیسیوس جونیور پتانسیل باورنکردنی را به نمایش گذاشت.توانایی فرنکی دی یونگ در کنترل خط هافبک و عملکردهای گلزنی یوسف انسیری برای سویا را نیز نمی توان نادیده گرفت. شایان ذکر است که توپ طلا عملکردهای باشگاهی و کشوری را در نظر می گیرد. بنابراین لحظات برجسته در صحنه بین المللی نیز می تواند تصمیم هیئت داوران را تحت تاثیر قرار دهد.

نتیجه

توپ طلا همیشه بحث داغی در بین هواداران فوتبال بود. امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. با نامزد شدن شش ستاره لالیگا در کنار لیونل مسی. انتظارات برای مراسم اهدای جوایز در حال افزایش است. هر یک از این نامزدها کمک های قابل توجهی به باشگاه های مربوطه خود کرد.

Hesam
7 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *