جنجال وریا غفوری در اینستاگرام

جنجال وریا غفوری در اینستاگرام ، بازیکن کرد و با تعصب سابق تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران نسبت به موضوعات اخیر مسمویت دانش آموزان ایران در شهرهای مختلف واکنش نشان داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

علت مسمومیت سریالی دانش آموزان چیست؟

در چند ماه اخیر گزارشاتی از مسمومیت با گازهای نامشخص در برخی مدارس ایران منتشر شده است. حال برخی از دانش آموزان و محصلین در مدارس وخیم اعلام شد و در بیمارستان ها بستری شده اند. هنوز از علت انتشار این گازها در مدارس چیزی گزارش نشده است. برخی از مسئولان از دخالت دشمنان خارجی صحبت می کنند، برخی نیز این موضوعات را داخلی و انتقام از دانشجویان و مدارسی که شعارهای سیاسی می دادند بیان نمودند. حتی پلیس در برخی مدارس مسئول محافظت و نظارت بر روی دانش آموزان حضور داشت.

 

پست جنجالی وریا غفوری در حمایت از دانش آموزان:

وریا غفوری بازیکن سابق تیم فولاد خوزستان که به دلایل نامعلوم فعلا از لیگ برتر کنار گذاشته شد. وریا سال قبل به دلیل پست های سیاسی و حواشی های به وجود آمده بازداشت شد و همین موضوع باعث شد تا از فوتبال فعلا کنار گذاشته شود. غفوری نشان داد که همیشه طرف مردم بوده و با یک استوری در چند روز اخیر نسبت به مسمومیت دانش آموزان واکنش نشان داد. وریا با انتشار یک استوری حرف های مهمی زد و در ادامه تصویر استوری این بازیکن با اخلاق را مشاهده خواهد کرد. وریا غفوری از بازیکنان سابق استقلال است که در فصل جدید با تیمی قرار داد نبست. به نظر شما غفوری در ادامه چه جنجال های جدیدی به وجود می آورد؟ آیا بازیکن سابق فولاد خوزستان دوباره در روزهای آینده پست هایی پیرامون این موضوع منتشر می کند؟ در ادامه درباره این موضوع کامنت بگذارید.

واکنش تند وریا غفوری به مسمومیت دانش آموزان | وریا غفوری در اینستاگرام به سیم آخر زد

جنجال وریا غفوری در اینستاگرام

mohamadnd
18 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *