وریا غفوری در اینستاگرام جنجال به پا کرد

وریا غفوری در اینستاگرام جنجال به پا کرد ، وریا غفوری کاپیتان سابق تیم استقلال تهران در جریان مرگ مهسا امینی و اعتراضات پس از این واقعه با استوری های جنجالی و واکنش های سیاسی مختلف نسبت به اوضاع کشور بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. وریا یک بازیکن با غیرت و دوستدار مردم است و همیشه نسبت به وقایع کشور و وضعیت اقتصادی مردم در پیج اینستاگرام واکنش نشان داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

چرا وریا غفوری سیاسی شد؟

وریا غفوری کاپیتان سابق تیم استقلال تهران از جمله افرادی بود که در جریان اعتراضات سراسری مردم در سال 1401 نقش فعال و پررنگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشت. حتی کار به جایی رسید که این بازیکن دستگیر شد و با وثیقه از زندان آزاد شد. وریا غفوری نشان داد همیشه نسبت به اوضاع اقتصادی و سیاسی جامعه بی تفاوت نبوده است. غفوری حتی به خاطر مردم ایران حاضر شد همه چیز را به جان بخرد. حتی از لیگ برتر فوتبال ایران کنار گذاشته شد.

وریا غفوری در اینستاگرام جنجال به پا کرد

وریا غفوری در اینستاگرام جنجال به پا کرد

وریا همیشه مطالب تند و انتقادی خود را چه در مصاحبه ها بر علیه صدا و سیما و مسئولان نظام و چه در اینستاگرام نشان می داد. چندی پیش کاپیتان سابق آبی ها یک پیغام معنادار در صفحه شخصی خودش منتشر کرد که حسابی خبر ساز شده است . وریا غفوری قبل از حضور علیرضا منصوریان از جمع فولادی ها جدا شد و حتی شایعاتی مبنی بر خداحافظی او از فوتبال ایران شنیده شد. اما ایشان تمامی این خبرها را تکذیب نمود و گفت هیچ مشکلی برای فوتبال بازی کردن ندارد. حتی به زودی با یکی از تیم های لیگ برتری قرارداد رسمی امضا خواهد کرد.

این بازیکن فوق العاده و گلزن فوتبال ایران گاهی از خودش عکس هایی را رد صفحه اینستاگرام منتشر می کند. حتی با وجود قرارداد نداشتن با هیچ تیمی همیشه آمادگی بدنی خودش را به رخ همه می کشد. اینبار کاپیتان سابق یک عکس متفاوت و معنا دار از خودش در پیج شخصی قرار داد:

 

وریا غفوری در اینستاگرام جنجال به پا کرد

پست مدافع سابق تیم ملی کشورمان

وریا چندی بعد از چند فصل حضور در استقلال ابتدای این فصل راهی تیم فولاد شد. در نقل و انتقالات نیم فصل قراردادش را با این تیم فسخ کرد و از آن زمان با تیم جدیدی قرارداد نبسته است.

به گزارش سایت ورزشی ، غفوری بازیکن سابق استقلال و فولاد خوزستان این روزها در حال تمرین کردن است و آمادگی بدن خود را حفظ می نماید. غفوری حتی یک استوری در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:

وریا غفوری در اینستاگرام

رویای شیرین را در عالم واقع رویت خواهم کرد. این است انگیزه حقیقی زندگانی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *