واکنش شجاع به حرف‌های جنجالی خیابانی

کاپیتان با تجربه تراکتور، واکنش شجاع به حرف‌های جنجالی خیابانی، به اظهارات جواد خبانی با یک داستان قابل توجه واکنش نشان داده است. پس از توجه خبانی به تلویزیون زنده، خلیل‌زاده که همچنین عضو کلیدی تیم ملی است، یک داستان منتشر کرد که خواستار اولویت دادن به رفاه ورزشکاران و فراهم کردن امکانات ویژه برای آن‌ها است.

شایان ذکر است که خلیل‌زاده با واکنش ساکت به حملات صبحگاهی خبانی با زبان عجیب و غیرمنتظره، همچنان بر تمرکز برای آماده‌سازی برای آخرین بازی این نیم‌فصل تمرکز دارد.

در داستان فکربرانگیز خود، خلیل‌زاده با ابراز احترام و تحسین به ورزشکاران در رشته‌های دیگر، درخواستی به نیابت از آن‌ها می‌کند. او بر اهمیت خواسته کردن حقوق ورزشکاران با همدلی تأکید می‌کند و می‌گوید که هدف اصلی گفت‌وگوی او در انزلی همین مسئله بوده است.

داستان کامل خلیل‌زاده به شرح زیر است

“صادقانه باید بگویم که باید یک یا دو روز قبل توضیحاتم را ارائه می‌دادم، اما احساس کردم که بحران‌های چنین مسائلی را فوراً پس از مرگ ناگهانی ملیکا محمدی مطرح کردن مناسب نخواهد بود. در حالی که تسلیت می‌گویم، می‌خواهم چند نکته را برجسته کنم:

اولاً، از طریق مکالمات بسیاری با هم‌ورزشکارانم متوجه شده‌ام که کلمات من باعث برخی از سوءتفاهمات شده‌اند. واقعاً احترام زیادی برای ورزشکاران قائلم، به ویژه کسانی که در سطح بالایی به ورزش اشتغال دارند. من مشکلاتی را که در رسیدن به تیم ملی در هر ورزشی، به خصوص در زمینه‌هایی که در ایران رقابت شدیدی وجود دارد، می‌فهمم. رسیدن به تیم ملی و حفظ جایگاه در آن وظیفه بسیار دشواری است، بدون توجه به اینکه ورزش انجام دهید فوتبال باشد یا کشتی، والیبال یا هر ورزش دیگری.

ثانیاً، هم‌ورزشکاران عزیز، ما نباید تقسیم‌شده شده و در مقابل یکدیگر جنگید. بلکه باید متحد شده و حقوقی که ورزشکاران حرفه‌ای لایق هستند، خواستار شویم. این دقیقاً پیامی است که من می‌خواستم انتقال دهم. در انزلی، من تأکید کردم که همه ورزشکاران استثنایی باید شرایط ملایمی داشته باشند و بتوانند بدون هیچ نگرانی‌ای به دستیابی به سطح بالایی در ورزش‌های خود بپردازند.

سوماً، می‌خواهم به اظهارات آقای خبانی امروز اشاره کنم. او گفته است که اگر فوتبالیست‌ها می‌توانند خودرو خریداری کنند، ورزشکاران موفق دیگر هم باید قادر به خرید هواپیمای جت باشند. من کاملاً این مفهوم را حمایت می‌کنم و امیدوارم که اگر فرصت‌ها و پاداش‌ها فراهم شوند، به همه ق

ابل دسترس باشند. چرا باید این موضوع من را نگران کند؟ آقای خبانی خودش با یک لحن شیوا و گرم اظهار نظر کرده است.”

واکنش شجاع به حرف‌های جنجالی خیابانی
واکنش شجاع به حرف‌های جنجالی خیابانی

نتیجه

پاسخ شجاعانه خلیل‌زاده به گفت‌وگوهای مورد انتقاد نه تنها به رشد وی اطمینان می‌بخشد، بلکه اهمیت همبستگی در میان ورزشکاران را نشان می‌دهد. او در حمایت از حقوق ورزشکاران، ورزشکاران را به همدیگر فراخوانده و برای بهبود شرایط به منظور برتری در رشته‌های انتخابی خود ایستادگی کنند.

Hesam
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *