میثاقی و افشاگری علیه ساپینتو

میثاقی و افشاگری علیه ساپینتو ، محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر دست به افشاگری از صحبت های ریکاردو ساپینتو نسبت به تیم داوری داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید و با اخبار ورزشی دیدن نمایید.

 

جنجال های ناتمام ساپینتو در دربی 100:

به گزارش سایت ورزشی ، یکی از جنجالی ترین صحنه های دربی صدم مربوط به پایان مسابقه دربی بود. ریکاردو ساپینتو بعد از زدن سوت پایان مسابقه به سمت پیام حیدری و تیم داوری رفت و با زبان پرتغالی نسبت به آنها انتقاداتی را مطرح نمود. رفتارهای ریکاردو در رسانه های پرتغال بازتاب زیادی داشت. ساعاتی بعد از پایان مسابقه شهرآورد پایتخت، ویدیوی لحظاتی که ساپینتو در حال دویدن به سمت تیم داوری است به یکی از خبرهای مهم سایت رکورد تبدیل شده بود.

در برنامه فوتبال برتر با مجری گری محمد حسین میثاقی این موضوع مورد بازبینی قرار گرفت. و با توجه به دوربین های اختصاصی که در استادیوم آزادی صدای سرمربی استقلال را ضبط کرد و این درگیری به ابعاد جدیدی کشیده شده است.

میثاقی و افشاگری علیه ساپینتو

سخنان محمد حسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر:

محمد حسین میثاقی درباره صحبت های ریکاردو و شفاف سازی در این زمینه ضمن رد ادعای این مربی در ارتباط با سخنانش گفت: ریکاردو در طی مصاحبه ای که انجام داد و گفت صحبت هایم نسبت به داوران مسابقه تماما به زبان انگلیسی بود. اما اصلا این صحبت ها با زبان انگلیسی بیان نشده بود.

میثاقی در ادامه گفت: ما هم تصویر و هم صدایش را در اختیار داریم. دوربین پرتال ما وارد زمین شده و صدا را کامل ضبط کرده است. از صحبت های آقای ساپینتو اینگونه بیان شد و حتی با آقا بیژن ظاهری هم صحبت نمودیم. با محمد حسین زرندی مدیر رسانه استقلال نیز صحبت کردیم و آنها نیز خواهش کردند که صدای ایشان پخش نگردد. البته صدایش از رسانه قابل پخش شدن هم نبوده است.

میثاقی و افشاگری علیه ساپینتو

میثاقی و افشاگری علیه ساپینتو

مجری فوتبال برتر در ادامه نسبت به رفتار زشت و کلمات عجیبی که از زبان سرمربی تیم استقلال تهران خطاب به  داوری بیان شد. در ادامه گفت: واقعا اگر چنین کلمه هایی برای ایشان عادی بود که واقعا عجیب است. شاید هم در فرهنگ آنها کلمات عادی است. ولی متاسفانه قابل پخش نبود و قابل صحبت کردن نیز نمی باشد. حتی امکان دارد یک نفر پیدا شده و فرق کلمات انگلیسی و پرتغالی را بفهمد. یک کلمه هم از زبان ریکاردو ساپینتو با انگلیسی بیان نشد و صدایش هم موجود است.

میثاقی در ادامه خطاب به مخاطبان برنامه اش گفت: می توانید تصاویر و صداها را به صورت زیرنویس شده در برنامه ما ببینید. توجه بینندگان را نسبت به این ویدیوی جنجالی با حرکات ساپینتو به صورت زیرنویس شده جلب می کنم. او در ادامه بیان داشت: «اولا اینکه زیر نویس کلا باید نقطه چین باشد. چون اینجا که به داوران می‌رسد، هم صدا وجود دارد و هم … البته دوستان ما در باشگاه استقلال خواهش کردند که صدا پخش نشود، ولی یک فول زیرنویس هم داریم.»

محمد حسین مجری صدا و سیما در ادامه سخنان پایانی اش گفت: سخنان ریکاردو ساپینتو طوری بیان شد که بیننده در جریان محتوای آن قرار بگیرد. محتوای شامل: «تا می‌رسد به داوران می‌گوید تبریک میگم به شما … حالا من رویم نمی‌شود این کلمه برای داوران استفاده کنم. اینجوری . بقیه‌ آن هم اینجوری (باخنده) ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *