استارت سریع ساپینتو در دربی

استارت سریع ساپینتو در دربی ، قطعا سرمربی پرتغالی تیم استقلال تهران به حرکت های جنجالی و پرهیجان در کنار زمین و اعتراضات خاص خودش به داور شهرت دارد. حساسیت بالای دربی امسال بر روی مربی استقلال نیز تاثیراتش را گذاشت. در پایان مسابقه ریکاردو با یک استارت سریع و تند به سمت داوران مسابقه رفت و اعتراضش را نشان داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

ماجرای حمله ریکاردو ساپینتو به داوری:

ریکاردو ساپینتو در لحظات پایانی از شدت عصبانیت از داوری مسابقه نتوانست خودش را کنترل نماید و به سمت تیم داور مسابقه دربی رفت. ظاهرا ماجرای حمله ریکاردو به سمت تیم داوری بعد از مسابقه دربی حسابی در فضای مجازی پرسروصدا شده بود. به گزارش سایت ورزشی ، بعد از اینکه پیام حیدری سوت پایان مسابقه دیدار استقلال و پرسپولیس را در شهرآورد صد به صدا در آورد. ریکاردو با عصبانیت و به دور از آرامش خاص خودش به سرعت از این سمت چمن به طرف دیگر ورزشگاه آزادی دوید و به سمت داوران رفت.

استارت سریع ساپینتو در دربی

استارت سریع ساپینتو در دربی

پیام حیدری و همکاران تیم داوری به نزدیکی تونل ورودی و خروجی بازیکنان رسیدند. ناگهان پشت سر خود ریکاردو مربی پرتغالی استقلال را حس کردند که با صدای بلند به آنها انتقاداتی را مطرح نمود و در قضاوت آنها شدیدا اعتراض نمود. در حالی که نفس او به سختی بالا می آمد و از حق تیمش دفاع می کرد. رفتارها و واکنش پیام حیدری و کمک مربی هایش به سخنان سرمربی تنها لبخند بود. این اتفاق ها بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی و رسانه های داخل ایران داشت. حتی در برخی رسانه های پرتغالی نیز به مسئله حمله ساپینتو به داوران پرداخته شده بود و ادعا کردند که سرمربی استقلال به زبان پرتغالی به آنها اهانت کرده بوده است. عکس هایی که به خوبی از این صحنه ثبت شده و از نمای پشت تنش ریکاردو و تیم داوری دربی تهران را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *