کریس رونالدو مدعی آقای گلی در عربستان

کریس رونالدو بازیکن مطرح فوتبال لیگ روشن عربستان که در باشگاه النصر توپ می زند. و با گلزنی های مختلف می تواند این فصل نیز برنده کفش طلا و عنوان آقای گلی شود. در ادامه سایت ورزشی با کریس رونالدو مدعی آقای گلی در عربستان همراه شوید.

 

کریس رونالدو مدعی آقای گلی در عربستان

به گزارش سایت ورزشی، خرید بی سابقه ستاره های اروپایی توسط تیم های مطرح عربستانی باعث شده تا کانون توجهات به این فصل قرار بگیرد. لیگ روشن عربستان سعودی حالا یکی از مهیج ترین فصل های فوتبالی تاریخ خاورمیانه شده است. با هجوم بازیکنان ستاره اروپایی نظیر رونالدو، بنزما، نیمار و … باعث شده تا مسابقه کفش طلایی به یک برنامه جذاب تبدیل گردد. و طرفداران نمی خواهند آن را در طول فصل 2024-2023 را از دست بدهند.

یکی از مهم ترین اسم هایی که حتی قبل از هزینه های هنگفت لیگ باعث شد تا بازار توپ طلا داغ شود. عبدالرزاق حمدالله مهاجم الاتحاد بود. که با زدن 21 گل در فصل قبل توانست کریستیانو رونالدو و اندرسون تالیسکا را برای سومین کفش طلای خود در 5 فصل گذشته کنار بزند. ملی پوش 33 ساله مراکشی اینبار برای دفاع از عنوان بهترین گلزن تلاش می کند تا رقابت جذابی را در پیش بگیرد.

بسیاری از مهاجم های سابق اروپایی حالا در لیگ عربستان و خاورمیانه کار می کنند. نیمار ستاره برزیلی یکی از نمادهای لیگ سعودی ها هستند. به بنزما و کریس پیوستند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که واقعا مدعی اول آقای گلی لیگ حرفه ای سعودی ها چه کسی است؟ کریس رونالدو بازیکن افسانه ای لیگ عربستان که مهاجم سابق رئال و منچستریونایتد بود. و حالا نمی توانیم از تاثیر ایشان در لیگ عربستان غافل شویم. در هر حال انتقال او به باشگاه النصر در دسامبر 2022 باعث شد که راه را برای بقیه نام های بزرگ فوتبال جهان هموار کند. کریستیانو همچنان یکی از مهره های کلیدی النصر به حساب می آید. که در دوران حرفه ای جزو بهترین بازیکن فوتبال این تیم است.

کریس رونالدو مدعی آقای گلی در عربستان

آیا رونالدو می تواند توپ طلا را بدست بیاورد؟

این بازیکن فوتبال برنده پنج توپ طلا در فصل قبل نیم فصل بسیار جذاب و پرباری را در ریاض پشت سر گذاشت و توانست 14 گل به ثمر برساند. اما او علاقه دارد تا جوایز فردی و تیمی بیشتری را به کارنامه پر از جوایز حرفه ای خودش اضافه نماید. برخی از رقیبان جدی کریس رونالدو شامل: الکساندر میتروویچ ستاره صربستانی الهلال با 9 گل است. اندرسون تالیسکا هم تیمی برزیلی او با 8 گل می باشد. موسی دمبله بازیکن فرانسوی الاتفاق با 7 گل و سادیو مانه ستاره سنگالی و بازیکن کناری رونالدو در خط حمله النصر با 6 گل است.

mohamadnd
5 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *