اکبر گلپایگانی طرفدار چه تیمی بود؟

اکبر گلپایگانی یکی از مشهورترین و بزرگترین خواننده های سنتی ایرانی دیروز در کمال ناباوری به علت کهنسالی در تهران درگذشت. گلپا یکی از خوانندگان خوش صدای سنتی کشورمان بود که به فوتبال نیز علاقه مند بود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید اگر می خواهید بدانید که اکبر گلپایگانی طرفدار چه تیمی بود؟

اکبر گلپایگانی طرفدار چه تیمی بود؟

اکبر گلپایگانی از جمله اساتید موسیقی ایران در روز گذشته درگذشت. هنر ایران مخصوصا در زمینه فعالیت موسیقی شنبه شب خبر تلخی را به خودش دید و شنید. استاد اکبر گلپایگانی معروف به گلپا خواننده مشهور گلهای تازه که چند نسل با صدای ایشان خاطره داشتند، چشم از دنیا فروبست. ظاهرا روند تلخ از دست دادن هنرمندان مان در فصل پاییز تمامی ندارد. گلپا نیز از هنرمندان بزرگ موسیقی کشورمان بود که با ورزش هم چندان بیگانه نبود و اتفاقا عاشق لیگ برتر انگلیس بود. او از طرفداران سرسخت منچستریونایتد بود و همیشه با پیروزی های این تیم شاد می شد. البته ایشان شنبه دقایقی قبل از اینکه شیاطین سرخ با یک گل از سد فولام بگذرند. دار فانی را وداع گفت و آخرین پیروزی تیم محبوب خودش را ندید.

روحش شاد و یادش گرامی.

اکبر گلپایگانی طرفدار چه تیمی بود؟

پشت پرده عکس یادگاری اکبر گلپایگانی با ستاره‌های منچستریونایتد

با توجه به اینکه در سالروز تولد زنده یاد هوشنگ ظریف هستیم. ظریف از جمله موسیقی دان ها و نوازنده های معروف تار ایران می باشد. عکس هوشنگ ظریف در کنار علی اکبر گلپایگانی در کنار پل اسکولز، ریو فردیناند و گری نویل، ستارگان تیم منچستر یونایتد، در فضای مجازی دست به‌دست شد. چند سال قبل عکسی از گلپا و هوشنگ ظریف دوتا از هنرمندان موسیقی ایران در کنار ستاره های منچستریونایتد منتشر شد. که چند روز قل دوباره در فضای مجازی با توضیح اشتباه در حال چرخش و دست به دست شدن است.

در این عکس یادگاری، از چپ به راست، هوشنگ ظریف، پل اسکولز، ریو فردیناند، گلپا، گلرخ گریلی، یکی از آشنایان گلپا و گری نویل دیده می‌شوند. در توضیح همراه این عکس که این روزها دست به دست می‌شود. توضیحات کاملا اشتباه، آمده که پس از کنسرت گلپا در اروپا که ستارگان منچستر در آن حضور داشته‌اند، گرفته شده است. این عکس یادگاری، در یکی از سفرهای نوروزی اکبر گلپایگانی به همراه همسرش در دهه ۸۰ خورشیدی به اروپا گرفته شده است. از آن‌جا که گلپا از دیرباز از هواداران منچستر یونایتد بوده است. و یکی از دامادهایش که اصلیت فرانسوی دارد. جراح معروفِ فوتبالیست‌های حرفه‌ای است. بنابراین این باعث شد تا عکس یادگاری گرفتند.

mohamadnd
5 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *