رونالدو در دربی عربستان | آیا رونالدو تاریخ‌سازی می‌کند؟

با حضور کریستیانو رونالدو در دربی عربستان، بازی النصر و الهلال جذابیت دو چندانی خواهد داشت. اما آیا او می‌تواند باز هم تاریخ‌سازی کند؟ برای النصر، پیروزی برابر الهلال اهمیت بسیار زیادی دارد.

نقش مهم رونالدو در دربی عربستان

الهلال و النصر نیاز مبرم به پیروزی در دربی دارند. زیرا از یک سو، سه امتیاز این دیدار شانس قهرمانی لیگ را برای النصر زنده نگه می‌دارد. از سوی دیگر، الهلال هم پس از باختن شانس قهرمانی در لیگ عربستان، در صورت پیروزی در دربی با روحیه بالاتری به استقبال فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد رفت.

جذاب‌ترین نکته‌ی این بازی، اولین حضور کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر، در دربی عربستان خواهد بود. موضوعی که توجهات جهانی را شاید برای اولین بار معطوف این بازی کرده است.

ورزشی: رونالدو 11 گل در لیگ برای النصر به ثمر رسانده است.
ورزشی: رونالدو 11 گل در لیگ برای النصر به ثمر رسانده است.

اگرچه رونالدو تا اینجای کار هم عملکردی عالی از خود نشان داده و با ۱۱ گل به ثمر رسانده از بهترین گلزنان عربستان است. اما هواداران النصر که قبل از این هم در دیدار برابر الاتحاد در لیگ حرفه‌ای و سوپرکاپ عربستان انتظار درخشش این بازیکن را داشتند، حالا به شدت منتظر گلزنی و درخشش او در دربی هستند.

کریستیانو رونالدو قبل از این برابر الاتحاد ناکام بوده است. همچنین در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عربستان هم علی‌رغم پیروزی ۳-۱ برابر النصر، موفق به گلزنی نشد. و این مسئله هم تا حدودی باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.

بازی برابر الهلال یک فرصت طلایی برای رونالدو است. بازیکنی که پیش‌ از این همیشه در دربی‌ها خوش درخشیده است. با ۲۲ گل، بهترین گلزن تاریخ دربی‌ مادرید است. او  با گلزنی در این بازی می‌توانند باز هم دل هواداران را به دست بیاورد.

Pooria
17 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *