کریس رونالدو زمستان به چین می‌رود

تیم النصر عربستان با حضور کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان و لیگ روشن بازی های مختلفی پیش رو دارد. النصر اعلام کرد که ماه آینده برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی راهی کشور چین می شود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. کریس رونالدو زمستان به چین می‌رود.

 

کریس رونالدو زمستان به چین می‌رود

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال النصر عربستان سعودی می خواهد در تاریخ 24 ژانویه به کشور چین برود. آنها 4 روز بعد در یک مسابقه دوستانه در شانگهای در مقابل ژجیانگ قرار خواهند گرفت. باشگاه النصر روز جمعه یک کلیپ در توییتر منتشر کرد. در این ویدیو کلیپ بازیکنان تیم النصر درباره اردوی تیم خودشان در چین صحبت هایی را انجام داده بود. رونالدو بازیکن پرتغالی باشگاه النصر نیز در این ویدیو خطاب به طرفدارانش گفت: آماده هستید؟ تیم النصر در راه است. النصر در لیگ قهرمانان آسیا در گروه مرگ با پرسپولیس همگروه بود و توانست این تیم قدرتمند را از دور رقابت ها حذف کند. البته پرسپولیس با شکست تلخ در مقابل الدحیل حذف شدنش قطعی تر شد. حالا باشگاه النصر امید دارد. تا بتواند با برگزاری دوره های دوستانه در چین تیم خود را آماده تر از همیشه نگه دارد.

کریس رونالدو زمستان به چین می‌رود

 

کریس رونالدو به همراه النصر در ماه آینده به کشور چین خواهد رفت. همچنین اندرسون تالیسکا، آیمریک لاپورت و الکس تلس نیز دیگر بازیکنانی بودند که در این ویدئو حضور داشتند تا از برگزاری اردوی النصر در چین خبر بدهند. نکته مهم اینکه سادیو مانه و سکو فوفانا که با توجه به برگزاری جام ملت‌های آفریقا در آن زمان احتمالا در این اردو شرکت نخواهند کرد، در این ویدئو هم غایب بودند. به نظر شما آیا رونالدو می تواند در روزهای پایانی منتهی به فوتبالش در این باشگاه آسیایی عملکرد موفقیت آمیز داشته باشد؟ خیلی ها اعتقاد داشتند. که رونالدو با رفتن به النصر به فوتبال خودش خاتمه داده است؟ اما امیدهای این بازیکن نشان می دهد که او هنوز امید زیادی برای گلزنی در باشگاه و تیم ملی کشورش دارد.

mohamadnd
23 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *