موزه‌ی کریستیانو رونالدو در عربستان افتتاح شد

موزه‌ی کریستیانو رونالدو در عربستان افتتاح شد. کریستیانو رونالدو اولین تصاویر از افتتاحیه موزه جدید باورنکردنی خود را به اشتراک گذاشت. او در کنار مجسمه مومی خود با لباس النصر ژست گرفت.

موزه‌ی کریستیانو رونالدو در عربستان افتتاح شد

به گزارش «ورزشی»، موزه‌ای که به تازگی در عربستان سعودی افتتاح شده است، کارنامه درخشان کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال را به نمایش می‌گذارد. طرفداران فداکار رونالدو می‌توانند مجموعه‌ای بی‌نظیر از یادگاری‌های شخصی او ، مانند پیراهن‌ها، جوایز، و کفش‌های نمادین را کشف کنند و نگاهی صمیمی به زندگی این اسطوره فوتبال ارائه دهند.

رونالدو برای اولین بار از موزه خود بازدید می‌کند

رونالدو برای اولین بار از موزه خود بازدید می‌کند

موزه CR7 که از گام‌های اولیه رونالدو به داخل زمین تا رکوردشکنی‌های او را در بر می‌گیرد. این موزه، ساخته‌هایی را به نمایش می‌گذارد که تمام جنبه‌های حرفه‌ای او را در لیگ‌های بزرگ فوتبال، از جمله دستاوردهای فعلی‌اش با باشگاه عربستانی النصر، شرح می‌دهد.

اکانت رسمی موزه در اینستاگرام، در پستی که رونالدو و بیش از 600 میلیون دنبال کننده‌اش نوشته اند، نوشت: «این داستان من است. از مادیرا تا عربستان سعودی، موزه امضای CR7 من اکنون در ریاض باز می شود.»

در داخل موزه، نمایش‌های تعاملی خاطره‌انگیزترین مسابقات و رقابت‌های قهرمانی رونالدو را بازآفرینی می‌کنند. این به بازدیدکنندگان فرصتی منحصربفرد می‌دهند تا شاهد مجموعه‌ای از جام‌ها و مدال‌های به‌دست‌آمده‌ی او، از جمله پنج جایزه معتبر توپ طلای او باشند.

کریستیانو و مجسمه مومی‌اش

رونالدو در طول سال‌ها در مجسمه‌های مومی در سرتاسر جهان جاودانه شده است. یکی از آنها در مادام توسو تزئین شده است. در لحظه‌ای تاریخی درست قبل از جام جهانی 2022 ، مجسمه مومی رونالدو در میدان تایمز نیویورک رونمایی شد.

او آنها را نیز دوست دارد. در سال 2015، طبق گزارش‌ها، رونالدو بیش از 20000 دلار سرمایه گذاری کرد تا مجسمه مومی را توسط همان مجسمه ساز مسئول موزه موم مادرید، قبل از نمایش آن در اقامتگاه مادرید، به دست آورد.

رونالدو همچنان در حال نوشتن تاریخ است

رونالدو در ادامه فرم فوق‌العاده خود، اخیراً یک گل مقابل الاخدود در پیروزی 3-0 در لیگ برتر عربستان به ثمر رساند. با 527 گل لیگی رکورد جدیدی را برای بیشترین گل در تاریخ فوتبال ثبت کرد. گل دوم او، یک ضربه چیپ راه دور بی‌نظیر از راه دور بدون دروازه‌بان زیر تیر افقی، یک نقطه برجسته دیگر به دوران حرفه‌ای او اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *