آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو؛ آیا مصدومیت رونالدو جدی است؟

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو حاکی از آسیب خیلی جزئی است. بر اساس گزارش رسانه‌ها و کادر پزشکی النصر، مصدومیت گردن کریستیانو رونالدو در دیدار مقابل پرسپولیس جدی نیست.

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو؛ موضوع جدی است؟

به گزارش «ورزشی»، در شبی که دیدار تیم‌های النصر و پرسپولیس از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه صفر صفر به پایان رسید، کریستیانو رونالدو در برخورد با بیرانوند از ناحیه‌ی گردن احساس ناراحتی کرد. به همین دلیل او در دقیقه 78 از زمین مسابقه خارج شد.

در همین راستا ثامر الشهرانی، پزشک عربستانی النصر، درباره مصدومیت کریستیانو رونالدو با اشاره به روند درمانی توسط داوید مارکیز، پزشک اسپانیایی گفت: مارکیز در لحظه مصدومیت رونالدو معاینات اولیه از جمله حرکات گردن جهت اطمینان از سلامتی، فشار دست روی نواحی دردناک عضلات و مهره‌ها انجام داد. در زمان این معاینات، رونالدو احساس درد در ناحیه‌ی گردن خود داشت.

اما بر اساس گزارش‌های ابتدایی پزشکی مصدومیت کریستیانو رونالدو مشکل خاصی نیست. بنابراین او می‌تواند به دربی حساس ریاض میان تیم‌های النصر و الهلال در جمعه‌ی این هفته برسد.

تشخیص اولیه مصدومیت کریستیانو رونالدو درد و کبودی سبک از ناحیه گردن است. این بازیکن پیش از خروج از ورزشگاه، در کنار زمین تحت فیزیوتراپی بود.

شب بد رونالدو؛ کریس باز هم نتوانست به بیرانوند گل بزند

شب بد رونالدو؛ کریس باز هم نتوانست به بیرانوند گل بزند

مدافع تیم پرسپولیس در بازی مقابل النصر تمام مسئولیت‌هایی که به او محول شده بود را به نحواحسن انجام داد.

فوق ستاره‌ی تیم النصر در مصاف دوباره برابر سرخ‌پوشان باز هم موفق به گلزنی نشد.

در جلسات فنی قبل، از دیدار پرسپولیس، کنعانی یارگیر مستقیم کریستیانو رونالدو بود.  او باید در تمام جریان بازی، از این مهاجم خطرناک و کلیدی مراقبت می‌کرد.

کنعانی در بازی مقابل النصر در تمامی دقایق مسابقه فاصله چشم از رونالدو برنداشت. او حتی در یک موقعیت و در کورس با این بازیکن سرعتی و قدرتی رونالدو را جا گذاشت.

تنها لحظه‌ای که کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از فوتبالیست‌های برتر جهان توانست خودش را از بند مراقبت‌های کنعانی جدا کند، لحظه چرخش و ضربه او به سوی دروازه بود که بیرانوند نیز نسبت به این موقعیت واکنش نشان داد و از کنعانی خواست بیشتر مراقب رونالدو باشد. در پایان، کادر فنی تیم پرسپولیس از کنعانی و عملکردش برابر رونالدو ابراز رضایت کردند.

رونالدو در طول دو دیدار رفت و برگشت مجموعاً ۱۶۹ دقیقه( ۱+۹۰ دقیقه بازی رفت و ۷۸ دقیقه بازی برگشت) مقابل پرسپولیس در زمین حضور داشت. اما در نهایت موفق به گلزنی نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *