نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان!

دنی آلوز ستاره اسبق تیم بارسلونا که به دلیل اتهام تجاوز به یک دختر خانم در اسپانیا سال قبل به زندان افتاد، دیروز یک نامه عاشقانه ای به همسرش ارسال کرد که حسابی خبرساز شد. در ادامه سایت ورزشی با نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان! همراه ما باشید.

نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان!

به گزارش سایت ورزشی ، دنی آلوز بازیکن برزیلی سابق تیم بارسلونای اسپانیا بود. که سال قبل به دلیل تجاوز و اذیت و آزار دختری در کافه در کشور اسپانیا مورد اتهام قرار گرفت. او که به دلیل اتهامات مورد نظر به زندان رفت و در انتظار محاکمه است. در حالی که این روزها دادگاه بارسلونا جزئیات محاکمه دنی را نهایی می کند. اما او همچنان تلاش زیادی می کند تا دوباره قلب همسرش جوانا سانز را بازیابی کند. همسر او که چند وقت پیش درخواست طلاق خودش را ارسال کرد و این بازیکن به دنبال این است که رابطه شخصی اش با همسر خود را همانند قبل مستحکم نماید.

نامه عاشقانه دنی آلوس برای همسرش از زندان!

دنی آلوز از ماه ژانویه سال 2023 در بازداشت موقت زندان برایانز 2 در بارسلونا حضور دارد. بعد از گزارشات یک دختر 23 ساله که عنوان کرد. مورد اتهام تجاوز جنسی این بازیکن مشهور برزیلی قرار گرفته است و ستاره اسبق بارسا زندانی شده است. دنی آلوس ماه قبل در نامه ای بلند عشق خودش را به همسر خود اعلام کرد و چند روز پیش نیز نامه جدیدی برای جوانا سانز نوشته است. سانز که حسابی از رابطه با این بازیکن فوتبال دلسرد شده و می خواهد رابطه خودش را قطع نماید. اما ظاهرا قرار نیست در بدترین لحظه این فوتبالیست که به اتهام تجاوز جنسی تحت بازداشت قرار دارد، رها کند. سانز نامه جدید آلوز را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد. نامه احساسی و عاشقانه این فوتبالیست اسبق که سرشار از علاقه به همسرش می باشد.

mohamadnd
27 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *