اولین تصویر از دختر سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه آث رم ایتالیا دیشب فرزندش به دنیا آمد و رسما پدر شد. نام فرزند دختر این بازیکن نوا می باشد و ساعاتی پیش عکس اش را در فضای مجازی منتشر نوشت. در ادامه سایت ورزشی با اولین تصویر از دختر سردار آزمون همراه ما باشید.

 

اولین تصویر از دختر سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم گنبدی تیم رم ایتالیا ساعاتی قبل صاحب فرزندی شد و اسمش را نوا گذاشت و در اینستاگرام عکسش را منتشر کرد. فرزند سردار در شهر رم ایتالیا متولد شده است. آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است. سردار سابقه بازی در لیگ های روسیه ، آلمان و ایتالیا را در کارنامه اش دارد. این بازیکن اهل ترکمن صحرای گلستان هم اکنون نیز در باشگاه رم ایتالیا با سرمربی گری خوزه مورینیو حضور دارد. این بازیکن ریز نقش با آناهیتا کریمی ازدواج کرده است.

اولین تصویر از دختر سردار آزمون

شب قبل دختر سردار در بیمارستان رم ایتالیا به دنیا آمد. و او صاحب یک دختر زیبا و دوست داشتنی شده که بنام نوا است. و اولین عکسش را با خوشحالی منتشر نمود. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و ستاره محبوب فوتبال جهان در ماه های قبل تمام فعالیت هایش را تحت شعاع به دنیا آمدن اولین فرزندش قرار داد. حالا با آمدن نور تازه به زندگی اش دوران جدیدی را شروع می کند. این بازیکن قبل از آغاز فصل جدید نیز گفتگویی با آنتن داشت. و در این مصاحبه بارها نشان دارد که به زودی پدر می شود. و بسیار هیجان زده است. او تاکید کرد که تولد دخترش می تواند شرایط زندگی اش را تغییر دهد. برای آزمون و همسرش آرزوی خوشبختی می کنیم.

تبریک خاص باشگاه رم به مناسبت پدر شدن سردار آزمون

تبریک خاص باشگاه رم به مناسبت پدر شدن سردار آزمون

توییتر باشگاه رم ایتالیا نیز به مناسب پدر شدن مهاجم ایرانی خودش پیام تبریک منتشر کرد. توییتر رم نوشت: مهاچم ایرانی این تیم پرطرفدار صاحب دختری شده که اسمش نواست. در این توییت آمده: تبریک به سردار آزمون و همسرش بابت تولد دخترشان، نوا!

ازدواج سردار آزمون با آناهیتا کریمی

ازدواج سردار آزمون با آناهیتا کریمی

سردار آزمون در سال 1398 در سن 25 سالگی با دختر ایرانی بنام آناهیتا کریمی نامزد کرد. همسر سردار متولد اواخر دهه 70 میباشد و در زمینه مدلینگ و زیبایی فعالیت می نماید. البته چند وقت پیش عکس هایی از ازدواج این بازیکن فوتبال نیز منتشر شد. حتی قبلا از ازدواج در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری پرده برداشته بود. و گفت به زودی ازدواج خواهد کرد. حتی تصاویری از مراسم عروسی خودش را نیز در اینستاگرام منتشر کرد. و طرفدارانش برای او کامنت های تبریک ارسال کردند. حتی یک مراسم ویدیویی از راه دور با برگزاری فامیل ها در گنبد مراسم عروسی خودش را علنی کرد. همسر آزمون به دور از تمام حواشی دنیای سلبریتی زندگی می کند.

mohamadnd
27 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *