دنی آلوس سکوتش را شکست

دنی آلوس بازیکن سابق باشگاه بارسلونا بعد از ماجرای تجاوزش به یک دختر در اسپانیا یک مصاحبه اختصاصی با روزنامه نگار مایکا ناوارو انجام خواهد داد تا تمامی اتفاقات را از زاویه دید خودش توضیح دهد. در ادامه سایت ورزشی با “دنی آلوس سکوتش را شکست” همراه ما باشید.

 

دنی آلوس سکوتش را شکست

دنی آلوز بعد از اینکه توسط پلیس اسپانیا بازداشت شد. و توسط دادستان به زندان انداخته شد. تا الان هیچ مصاحبه ای از زمان بازداشت خودش انجام نداده بود. او در یک مصاحبه روایت کاملی از وقایعی که منجر به زندانی شدنش شده بود را تعریف خواهد کرد. این فوتبالیست یک مصاحبه اختصاصی با روزنامه نگار مایکا ناوارو انجام داد. دنی درباره آزار جنسی ادعایی که باعث به زندان انداختنش شد.

گفت: «نمی‌دانم آن زن وجدانش راحت است یا شب‌ها راحت می‌خوابد یا نه. اما من او را می‌بخشم.» و دوباره تاکید می‌کند: «من به وجدان او متوسل می‌شوم. حتی یک شب نبوده که آرام خوابیده باشم. حتی یک شب. وجدانم آسوده است. من هرگز داوطلبانه به کسی آسیب نزده‌ام. و به او صدمه‌ای نزدم. تصمیم گرفتم این مصاحبه را که اولین مصاحبه‌ام است انجام دهم تا به مردم این فرصت را بدهم که بدانند من چه فکری می‌کنم. می‌خواهم داستان را بر اساس آنچه آن روز صبح و در آن توالت تجربه کرده‌ام بدانند.»

دنی آلوس سکوتش را شکست

ادامه صحبت های دنی آلوس:

دنی آلوس در ادامه بیان داشت: «تاکنون یک داستان پر از ترس و وحشت نقل شده که هیچ ربطی به اتفاقی که افتاده و کاری که من کردم ندارد. من پشت سر او وارد دستشویی شدم. حتی در را هم قفل نکردم. در تمام مدت باز بود و او هر زمان دلش می‌خواست می‌توانست برود چون من تمام مدت روی صندلی توالت نشسته بودم. اینطور فکر می‌کنم که کسی به او توصیه بدی کرده که باعث شده بخاطر کاری که انجام داده احساس بدی داشته باشد. اینکه یک قدم به جلو برداشت و واقعا نمی داند چطور خود را از آشفتگی برهاند.» در ادامه خبرنگار از او پرسید که آیا باید از کسی به دلیل اتفاقی که افتاد عذرخواهی نماید؟ آلوس دوباره بر بی گناهی خودش تاکید کرد و افزود: «تنها کسی که باید از او عذرخواهی کنم همسرم ژوآنا سانز است.»

mohamadnd
22 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *