خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی

حواله واردات خودرو یکی از پاداش هایی بود که بعد از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی برای ملی پوشان در نظر گرفته شد. بر اساس این مجوز هر بازیکن تیم ملی و برخی از همراهان کاروان اجازه یافتند که به انتخاب خودشان یک دستگاه اتومبیل خارجی وارد نمایند. در ادامه سایت ورزشی خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی همراه ما باشید.

خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی

خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی

روز قبل خبرهایی در رسانه های مختلف مبنی بر واردات خودروهای خارجی از سمت چندین ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد که نام مهاجم گنبدی سردار آزمون نیز در آن قرار داشت. مهاجم باشگاه بایرلورکوزن آلمان یک خودرو رنجروور وارد نمود که در لیست گمرک قرار دارد. قیمت پایه کراس اوور بریتانیایی از ۶۱,۵۰۰ دلار در مدل P250 S آغاز می‌شود و در تیپ بالاتر P250 Dynamic SE به ۶۳,۶۰۰ دلار می‌رسد.

خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی

خبرهایی از بندر بوشهر به گوش می رسد که اتومبیل 5 فوتبالیست سرشناس ایرانی وارد گمرک شهر شده است. بر اساس سندی که به دست سایت ورزشی رسیده است، پیام نیازمند، علی قلی زاده و احمد نورالهی پورشه ماکان وارد نمودند. مهدی ترابی با مجوز خودش اقدام به ورود یک خودرو مازراتی کرد. سردار آزمون هم خوردوی رنجراور ولار کرده است. بقیه بازیکنان تیم ملی نیز این اجازه را دارند که هرکدام با استفاده از مجوز واردات حواله خودرو یک دستگاه اتومبیل وارد کشور نمایند.

خودروهای لوکس 5 بازیکن تیم ملی

ماجرای خودروهای وارداتی بازیکنان تیم ملی:

ماجرای پاداش اعضای تیم ملی فوتبال ایران قبل و بعد از جام جهانی قطر حسابی خبرساز شده است. بر اساس شایعات منتشر شده تعدادی سکه طلا به هرکدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم داده شده بود. حتی در ادامه بیان شد که بخشی از پاداش اعضای تیم ملی مرتبط با حواله ماشین های لوکس است. بر اساس گزارش سایت ورزشی حواله واردات خودرو یکی از پاداش هایی بود که بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی اهدا شده است. بر اساس این مجوز هر فوتبالیست تیم ملی و برخی هواداران کاروان اجازه پیدا کردند که به انتخاب خود یک دستگاه اتومبیل وارد نمایند.

mohamadnd
22 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *