درویش منتظر استعفای گل محمدی

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که بر طبق خبرها برای استعفای گل محمدی در این باشگاه لحظه شماری می کند. چرا که با این استعفا موافقت خواهند کرد. در ادامه سایت ورزشی با درویش منتظر استعفای گل محمدی همراه شوید.

 

درویش منتظر استعفای گل محمدی

به گزارش سایت ورزشی، رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در روزهای اخیر تیمش با جنجال های زیادی روبرو شده است. واقعیت اینجاست که درویش از طریق دو نفر در تیم متوجه شده که نحوه تمرینات سرخپوش ها در هفته های اخیر کم فشار انجام شده و حتی گل محمدی آنطور که باید با انگیزه در تمرینات ظاهر نمی شود. در واقع دلیل افت قرمزها در این چند هفته نیز همین مسئله عنوان شده است. برخی ادعا کرده اند که از وقتی گل محمدی به باشگاه نوتیس برای فسخ قرارداد ارسال کرده مثل قبل پرتلاش و با انگیز نبوده است. در این فصل لیگ برتر نیز پرسپولیس در هفته های اخیر با افت شدیدی روبرو شده است.

درویش منتظر استعفای گل محمدی

تیم پرسپولیس تهران که در فصل قبل توانسته قهرمانی های مختلفی را در لیگ و جام حذفی بدست آورد. حالا چشم انتظار صعود به لیگ بعد آسیا است. تا به تمام حواشی پایان دهد. اما ظاهرا این اول ماجراست و گل محمدی و بازیکنانش به دنبال ایجاد یک سری حاشیه جدید هستند. آنها امید زیادی دارند که یحیی تهدیدهای خود را درباره رفتن از پرسپولیس زودتر عمل یمی کند تا رسما با این جدایی موافقت کنند. از طرفی هم نزدیکان یحیی معتقد هستند که او زرنگتر از این حرف هاست که در این شرایط باشگاه را ترک کند و منتظر فرصت مناسب برای جدایی است. سرمربی پرسپولیس که این مدل حرکت ها را به خوبی بلد است و می داند در چه لحظاتی دست به هوچی گری و قهر کردن ها بزند. به نظر شما آیا کدامیک در این باشگاه موفق می شوند بمانند؟ گل محمدی یا درویش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *