ساعت پوست تمساح علی دایی غوغا کرد

شهریار فوتبال ایران یکی از اسطوره های تیم ملی فوتبال و باشگاه های مختلف در دنیا بوده است. علی سابقه بازی در تیم های مطرحی همچون بایرن مونیخ، هرتابرلین آلمان را در کارنامه اش دارد. او همیشه به برندهای خاص و لاکچری علاقه دارد و استفاده می کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید با ساعت پوست تمساح علی دایی غوغا کرد.

 

ساعت پوست تمساح علی دایی غوغا کرد

آقای گل سابق فوتبال جهان در رده تیم ملی که تقریبا چند سالی است این عنوان را کریس رونالدو از ایشان گرفت در یک عکس با ساعت پوست تمساح دیده شده است. دایی یکی از بازیکنان با اخلاق و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال از جمله چهره های ثروتمند و لاکچری به حساب می آید. علی دایی را همه دوست دارند و جزو چهره های محبوب در ایران است. شهریار فوتبال سالها در تیم های مطرح بازی کرده و اما حالا به عنوان صاحب چندین برند و پوشاک و مد فعالیت دارد. علی در ماه های اخیر از دو محصول جدید خودش تحت عنوان عطر و عینک رونمایی کرده است.

حمله به فروشگاه علی دایی | حاشیه های علی دایی بعد از اعتراضات 1401

ساعت پوست تمساح علی دایی غوغا کرد

آقای دایی علاوه بر اینکه خودش در صنعت مد و فشن دستی بهم دارد، همیشه از محصولات و لوازم تراز اول دنیا در پوشاک و زیورآلات استفاده می نماید. این بازیکن و مربی سابق به تیپ و ظاهر خودش اهمیت می دهد و از جمله اشخاص خوشتیپ و جذاب فوتبال ایران به حساب می آید که قد بلندی دارد. در عکس زیر ساعت Royal Oak Offshore از برند Audemars Piguet که در سال ۲۰۱۴ تولید شده در دست دارد که بند چرم آن از تمساح است و قابلیت ۵۰ ساعت ذخیره انرژی دارد. قیمت مارکت این ساعت در سایت‌های معتبر جهانی ۲۵ هزار دلار است. به نظر شما آیا علی دایی فقط همین یک ساعت را دارد؟ یا این تنها یکی از آنهاست؟ نظرات تان را در بخش دیدگاه ها بنویسید.

mohamadnd
16 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *