DAZN با یک پیشنهاد رایگان وسوسه می کند

DAZN با یک پیشنهاد رایگان وسوسه می کند.در یک اقدام استراتژیک برای جذب مخاطبان بیشتر، سرویس پخش محبوب ورزش DAZN اعلام کرد. بازی های منتخب از جمله فوتبال زنان را به صورت رایگان ارائه می دهد. این نشان دهنده تغییر قابل توجهی از دسترسی مبتنی بر اشتراک معمول DAZN است و آن را به یک تغییر بازی برای علاقه مندان به ورزش تبدیل می کند.

DAZN با یک پیشنهاد رایگان وسوسه می کند

گسترش محتوای رایگان

DAZN با یک پیشنهاد رایگان وسوسه می کند
DAZN با یک پیشنهاد رایگان وسوسه می کند

از امروز. طرفداران ورزش دیگر نیازی به خرید اشتراک DAZN برای لذت بردن از انواع رویدادهای ورزشی ندارند. این سرویس مسابقات منتخب زنده از لیگ های معتبر مانند لالیگا، سری آ. لیگ 1 و لیگ حرفه ای عربستان را بدون هزینه ارائه می دهد. علاوه بر این، فوتبال زنان. از جمله مسابقات بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

علاوه بر بازی های زنده، کاربران این فرصت را خواهند داشت تا نکات مهم پس از بازی را از لیگ قهرمانان اروپا تماشا کنند. DAZN پیشنهادات رایگان خود را با مستندهای ورزشی از سراسر جهان گسترش داد. تجربه تماشای آن را برای کاربرانی که پولی پرداخت نمی کنند، غنی می کند.

دسترسی و ثبت نام

دسترسی و ثبت نام
دسترسی و ثبت نام

برای استفاده از محتوای رایگان. بینندگان باید یک حساب DAZN داشته باشند، بدون اینکه نیاز به اشتراک پولی داشته باشند. اعضای ثبت نام شد. می توانند محتوای انتخابی را به صورت زنده یا بر اساس تقاضا با استفاده از برنامه DAZN که در دستگاه های مختلف موجود است پخش کنند.

تمایز واضح از دوره آزمایشی

تمایز واضح از دوره آزمایشی
تمایز واضح از دوره آزمایشی

توجه به این نکته مهم است که این سرویس رایگان جدید جایگزین ماه آزمایشی ای نیست که قبلاً DAZN ارائه می کرد. ماه آزمایشی در حال حاضر در دسترس نیست. در عوض، این سرویس رایگان دسترسی به بازی ها و محتوای خاصی را فراهم می کند.

برای کسانی که به دنبال پوشش جامع تر هستند.  را ارائه می دهد که از طریق اشتراک سالانه یا ماهانه در دسترس است. این بسته ها به علاقه مندان به ورزش های سخت افزاری این امکان را می دهد تا تجربه تماشای خود را مطابق با علایق خاص خود تنظیم کنند.

همانطور که DAZN

آغازگر این دوره جدید از پخش ورزشی است. واضح است که چشم انداز در حال تغییر است. با ارائه محتوای رایگان. DAZN قرار است بینندگان جدیدی را جذب کند و به طور بالقوه آنها را به مشترکین طولانی مدت تبدیل کند.

Hesam
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *