یوونتوس با شکست ناپولی به صدر جدول سری آ رسید

یوونتوس با شکست ناپولی به صدر جدول سری آ رسید.یوونتوس به راهپیمایی مصمم خود از نردبان سری آ ادامه داد و ناپولی را در یک مسابقه سخت تحت الشعاع قرار داد تا قله لیگ برتر فوتبال ایتالیا را ربود. تنها شمشیرزن در این دوئل مهم فدریکو گاتی بود که برای دومین بازی متوالی به عنوان قهرمان ظاهر شد و جاه طلبی های تیمش را با گلی که در قلب هواداران بانوی پیر طنین انداز شد تثبیت کرد.

یوونتوس با شکست ناپولی به صدر جدول سری آ رسید

گاتی پس از نمایش قبلی خود

یوونتوس با شکست ناپولی به صدر جدول سری آ رسید
یوونتوس با شکست ناپولی به صدر جدول سری آ رسید

از قدرت برنده شدن در مسابقه مقابل مونزا. یک بار دیگر ثابت کرد که صاعقه می تواند دو بار ضربه بزند. دقیقه 51 شاهد لحظه ای از اراده محض همراه با دقت بود. در حالی که گاتی در بالای میدان اوج گرفت و با یک سانتر مواج برخورد کرد و توپ را با سر از کنار بازوهای دراز شد. نگهبان ناپولی هدایت کرد و نام او را به عنوان قهرمان بازی حک کرد. دومین هفته متوالی

ناپولی با ردای مدافع عنوان قهرمانی وارد میدان شد. سینه‌هایشان با اعتماد به نفسی که در خور میراث فوتبالی سلطنتی‌شان بود متورم شد. برنامه بازی آنها در نیمه ابتدایی با وعده‌هایی آشکار شد. زیرا آنها موقعیت‌های متعددی را ایجاد کردند که در هر روز دیگری می‌توانستند کنترل بازی را به دست بگیرند. با این حال، لمس نهایی آنها را از دست داد و تشویق های احتمالی را به آه های ناامید کننده طرفداران ناپولی تبدیل کرد.

ویکتور اوسیمهن

نیرویی توانمند و چراغ امید ناپلی ها، بلیت طلایی برای مساوی کردن زمین بازی دریافت کرد. این فرصت از یک خطای غیرمعمول از وویچک شزنی دروازه بان ثابت یوونتوس به دست آمد که ضربه اشتباه او دروازه را برای گل تساوی باز کرد. اما سرنوشت فیلمنامه متفاوتی را طراحی کرد. تلاش اوسیمهن نتوانست نشان خود را پیدا کند و ناپولی را مجبور کرد تا در مورد آنچه که می‌توانست بود فکر کند.

این پیروزی سخت به یوونتوس برتری باریک اما قابل توجهی داد و آنها را یک سبیل جلوتر از اینترمیلان قرار داد و آنها را به عنوان رهبران جدید در جدول سری آ در حال تغییر بی وقفه معرفی کرد. این پیروزی بیش از یک بیانی. این یک فراخوان واضح به رقبای آنها است که از تشنگی بی پایان یوونتوس برای برتری در فوتبال ایتالیا خبر می دهد.

ناپولی که در ناامیدی شب غرق شد.

ناپولی که در ناامیدی شب غرق شد.
ناپولی که در ناامیدی شب غرق شد.

خود را از جایگاه پنجم به سمت بالا می بیند. این شکست یادآور حواشی خوبی است که شکوه را از دلجویی در رده های بالای فوتبال جدا می کند. در حالی که آنها ممکن است زمین را بدون امتیاز برای نشان دادن تلاش خود ترک کرد. فصل طولانی است و نبرد برای تاج قهرمانی سری A مانند همیشه باز و غیرقابل پیش بینی باقی ماند.

Hesam
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *