دنیس زکریا؛ ما خوب نیستیم

دنیس زکریا؛ ما خوب نیستیم

با وبسایت ورزشی تا آخر این مقاله همراه باشید.

دنیس زکریا؛ ما خوب نیستیم
دنیس زکریا؛ ما خوب نیستیم

 

روز شنبه چلسی در استمفوردبریج میزبان برایتون بود که در نهایت، شاگردان فرانک لمپارد در خانه با حساب دو بر یک مقابل برایتون شکست خوردند. چلسی اصلاً وضعیت در لیگ برتر انگلیس ندارد. آبی‌های لندن با 39 امتیاز در رده یازدهم قرار دارند و در 5 بازی اخیر خود در لیگ، اصلاً نتوانسته‌اند طعم پیروزی را بچشند. تنها شانس آن‌ها در این فصل برای بالا بردن جام قهرمانی، رقابت‎‌های لیگ قهرمانان اروپاست که البته در دیدار رفت مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو با نتیجه 2-0 شکست خوردند و کار سختی در استمفورد بریج دارند.

چی شد؟ دنیس زکریا از نحوه بازی تیم در شکست 2-1 مقابل برایتون در روز شنبه در استمفوردبریج ابراز ناامیدی کرد. این بازیکن همچنین اذعان کرد که فرانک لمپارد، سرمربی موقت تیم، پس از باخت ، سخنان صادقانه‌ای را با تیم در میان گذاشته است، اما او نمی‌خواهد آنچه گفته شده را فاش کند.

او همچنین به آبی‌ها هشدار داد که اگر می‌خواهند پس از شکست 2-0 مقابل رئال مادرید از بازی رفت برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازگردند، باید خیلی بهتر بازی کنند.

آنچه آنها گفتند: زکریا در صحبت با ایونینگ استاندارد گفت: “کافی نبود، ما بد بودیم. باید خیلی بهتر عمل کنیم. آنچه گفته شد بین مربی، مالک و تیم باقی می ماند.

بله، من فکر می کنم خوب است [که لمپارد صادق است] زیرا ما به چیزهای بیشتری نیاز داریم. ما خوب نیستیم. این سخت است. سخت است و برای هواداران احساس بدی داریم زیرا نمی توانیم چنین بازی کنیم. سخت است و ما باید بهتر عمل کرد. سخت است.

ما اکنون هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا بازی مقابل رئال مادرید را پشت سر بگذاریم و این بازی را ببریم. ما همه چیز را تا پایان خواهیم داد.»

هافبک سوئیسی که در تابستان به صورت قرضی از یوونتوس به چلسی پیوست، تاکنون تنها در 11 بازی برای این باشگاه به میدان رفته است. او برای اولین بار از ژانویه در ترکیب اصلی باشگاه مقابل برایتون قرار گرفت.

آبی‌ها در 6 بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها بدون برد بوده‌اند و در حال حاضر در 3 بازی متوالی شکست خورده‌اند.

sajjad
17 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *