شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل

ادی هاو سرمربی تیم نیوکاسل انگلیس بیشتر بر روی خرید پدیده های جوان تمرکز دارد. نیوکاسل یک تیم فوق العاده عالی که برای تقویت تیمش در لیگ قهرمانان اروپا به فکر یک بازیکن با اسم جدیدی است. در ادامه سایت ورزشی با تکذیب شایعه سرمربی نیوکاسل همراه ما باشید.

 

تمرکز ادی هاو برای خرید پدیده های جوان:

ادی هاو سرمربی باشگاه نیوکاسل بیشتر به فکر خرید بازیکنان جوان و اسم های جدیدی است. به گزارش سایت ورزشی به نقل از اسکای ورزش ، در نشست خبری قبل از مسابقه یکشنبه نیوکاسل آرسنال در هفته 35 لیگ انگلستان برگزار شد. نشست خبری سرمربی و خبرنگاران برگزار و پیرامون خرید بازیکنانی نظیر نیمار و رونالدو نیز سوالاتی پرسیده شد.

شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل

شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل

ادی هاو سرمربی نیوکاسل گفت: نام های زیادی پیرامون ما وجود دارد که مطرح می شود، اما باید عاقلانه یک بازیکن جدیدی را جذب نمایید. ما می خواهیم فوتبالیست هایی را به خدمت بگیریم که در تیم ما شکوفا شوند و در کلاس جهانی توسط تیم ما معروف شوند. باید به دنبال ایجاد یک تیم جوانتر باشیم و آنها را پرورش دهیم. کلا مسیر بنده در یک تیم کملا مشخص است.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر عضویت دو بازیکن به تیم نیوکاسل مطرح شد. شایعه از زمانی به وجود آمد که رونالدو از تیم عربستانی راضی نیست. و پی اس جی نیز درهای خروجی را به نیمار نشان می دهد.

شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل

شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل / خرید رونالدو و نیمار شایعه است

سرمربی نیوکاسل با آرزوی موفقیت برای رونالدو اعلام نمود این موضوع صحت ندارد. کریس ابر ستاره پرتغالی در روزهای اخیر اخباری درباره بندهای قرارداد رونالدو با عربستانی ها و احتمال جداییشان مطرح می شود. یکی از اخبار در زمینه وجود بندی عجیب در قرارداد دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا بود. این بند شامل این تبصره بود که در صورتیکه باشگاه نیوکاسل انگلیس سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد رونالدو می تواند برای این تیم در لیگ قهرمانان بازی کند.

شایعه تکذیب سرمربی نیوکاسل

تیم نیوکاسل با مالکیت آل سعودی ها در آمده است. اما ادی هاو سرمربی نیوکاسل این شایعات را تکذیب کرد و گفت: حضور کریستیانو در نیوکاسل صحت ندارد. من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *