رقبای لیگ برتر در مورد لیورپول در این فصل گفته اند

رقبای لیگ برتر در مورد لیورپول در این فصل گفته اند.باشگاه فوتبال لیورپول چند سالی است که در لیگ برتر انگلیس یک نیروی قابل حساب و کتاب است. قرمزها تحت هدایت مدیر کاریزماتیک خود، یورگن کلوپ، به طور مداوم یک مارک از فوتبال با شدت بالا را به نمایش گذاشته اند که موفقیت های بزرگی را برای آنها به ارمغان آورد. در این فصل، لیورپول بار دیگر به عنوان یک مدعی قدرتمند برای عنوان قهرمانی لیگ ظاهر شد. همانطور که آنها همچنان با عملکرد خود تحت تاثیر قرار می دهند. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه برخی از رقبای لیگ برتر آنها در مورد تیم “سخت” لیورپول گفت.

<yoastmark class=

 رقبای لیگ برتر در مورد لیورپول در این فصل گفته اند

پپ گواردیولا (منچستر سیتی)

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، در سال های اخیر بارها خود را در رقابتی شدید با لیورپول می بیند. گواردیولا چالش‌های قرمزها را تایید می‌کند و می‌گوید: “بازی کردن با لیورپول همیشه کار دشواری است. بازی پرسینگ و توانایی آنها در استفاده از فضاها آنها را به حریفی سرسخت تبدیل می‌کند.”

اظهارات گواردیولا بر سبک پرسینگ بی امان لیورپول تاکید می کند که نشانه بارز دوره کلوپ در این باشگاه بود. توانایی قرمزها در به دست آوردن سریع توپ و راه اندازی ضدحمله های سریع. بسیاری از حریفان را برای مقابله با آن دچار مشکل کرد.

مربیان سابق و حال حاضر لیک برتر
مربیان سابق و حال حاضر لیک برتر

تن هاخ (منچستریونایتد)

رقیب سرسخت لیورپول، منچستریونایتد نیز سهم خود را در نبرد با تیم کلوپ داشت. اوله گونار سولسشر، مدیر یونایتد. تهدید لیورپول را می شناسد و می گوید: “رویروی با لیورپول یک چالش بزرگ است. آنها مثلث هجومی قوی دارند که می تواند به هر دفاعی آسیب برساند. مهار آنها همیشه دشوار است.”

سولسشر به مثلث هجومی لیورپول متشکل از محمد صلاح. سادیو مانه و روبرتو فیرمینو اشاره می کند که به طور مداوم با سرعت. مهارت و پایان بالینی خود دفاع ها را به وحشت انداخت.

کادر فنی (چلسی)

چلسی، یکی دیگر از باشگاه های برتر لیگ برتر. بارها در بازی های پرمخاطب با لیورپول روبرو شد. توماس توخل، سرمربی چلسی. مهارت تاکتیکی قرمزها را تایید می‌کند و می‌گوید: “لیورپول تیمی دشوار است که می‌توان بر آن غلبه کرد. نظم تاکتیکی و کار گروهی آنها باعث می‌شود آنها را به مهره‌ای سخت تبدیل کنند.”

توخل بر توانایی لیورپول در انطباق سبک بازی خود و سازماندهی ماندن تاکید می کند و استفاده از نقاط ضعف در دفاع را برای حریفان چالش برانگیز می کند.

نتیجه ضعیف در فصل گذشته
نتیجه ضعیف در فصل گذشته

برندان راجرز (لسترسیتی)

برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی نیز سختی بازی مقابل لیورپول را تجربه کرد. او می گوید: “ثبات لیورپول چیزی است که آنها را به حریف سختی تبدیل می کند. آنها هرگز لحظه ای به شما استراحت نمی دهند و این نشان دهنده ذهنیت آنهاست.”

راجرز به قدرت ذهنی و توانایی لیورپول برای حفظ بازی پرفشار خود در طول فصل اشاره می کند، کیفیتی که به آنها کمک کرد تا پیروزی های مهمی را کسب کنند.

طرفداران لیورپول
طرفداران لیورپول

نتیجه

شهرت لیورپول به عنوان تیمی دشوار برای رویارویی در لیگ برتر شایست. پرسینگ شدید، حملات مرگبار، نظم تاکتیکی و قدرت ذهنی آنها. آنها را به حریفی قدرتمند برای هر باشگاهی تبدیل کرده است. در حالی که قرمزها به دنبال موفقیت خود در لیگ برتر و فراتر از آن هستند. رقبای آنها بدون شک به ابراز احترام و تحسین خود برای تیم یورگن کلوپ ادامه خواهند داد.

Hesam
10 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *