پیشنهاد الاهلی به راموس

پیشنهاد الاهلی به راموس : سرخیو راموس اسطوره آل مادرید. باشگاه الاهلی، یکی از موفق ترین باشگاه های آفریقا، در حال برنامه ریزی برای جذب سرخیو راموس اسطوره رئال مادرید است. قرارداد مدافع اسپانیایی در پایان فصل تمام می شود و می تواند با هر باشگاهی قرارداد امضا کند.

باشگاه الاهلی قصد دارد سرخیو راموس اسطوره رئال مادرید را به خدمت بگیرد

راموس چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و پنج بار قهرمان لالیگا شد. او همچنین با اسپانیا قهرمان جام جهانی و قهرمانی اروپا شد. او به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مدافعان تمام دوران شناخته می شود.

پیشنهاد الاهلی به راموس

راموس علاقه مند به انتقال به الاهلی است

گفته می شود الاهلی قراردادی پرسود را به راموس پیشنهاد می کند. که او را به پردرآمدترین بازیکن آفریقا تبدیل می کند. این باشگاه همچنین به راموس پیشنهاد می دهد. تا در جام باشگاه های جهان فوتبال که الاهلی چهار بار قهرمان شد. بازی کند.

گفته می شود راموس علاقه مند به انتقال به الاهلی است. او ظاهراً جذب تاریخ باشگاه و جاه طلبی آن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده است. همچنین گفته می شود که او مجذوب شانس بازی در لیگ جدید و تجربه یک فرهنگ جدید شده است.

راموس یک کودتای بزرگ برای الاهلی خواهد بود

انتقال الاهلی برای سرخیو راموس یک کودتای بزرگ برای این باشگاه خواهد بود. راموس یک مدافع در کلاس جهانی است که تجربه و رهبری زیادی را به تیم الاهلی اضافه می کند. او همچنین یک قرعه کشی بزرگ برای هواداران و حامیان مالی خواهد بود.

اگر الاهلی بتواند راموس را به خدمت بگیرد، این یک بیانیه بزرگ از سوی باشگاه خواهد بود. این نشان می دهد که الاهلی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان جدی است.

پیشنهاد الاهلی به راموس
پیشنهاد الاهلی به راموس

در اینجا برخی از جزئیات اضافی در مورد حرکت احتمالی وجود دارد:

راموس 35 سال سن دارد اما همچنان در شرایط عالی به سر می برد. او در بیش از 700 بازی برای رئال مادرید و اسپانیا بازی کرد. و بیش از 100 گل به ثمر رسانده است.
راموس یک مدافع همه کاره است که می تواند در دفاع میانی یا دفاع راست بازی کند. او همچنین یک رهبر خوب و حضور پر سر و صدایی در زمین است.
الاهلی با 10 قهرمانی در لیگ قهرمانان، موفق ترین باشگاه آفریقاست. این باشگاه همچنین یکی از محبوب ترین باشگاه های جهان است که بیش از 100 میلیون هوادار دارد.
الاهلی متعلق به دولت مصر است و پول زیادی برای نقل و انتقالات دارد. این باشگاه قبلاً در سال های اخیر با تعدادی از بازیکنان مطرح از جمله محمد صلاح و پرسی تاو قرارداد امضا کرده است.

انتقال احتمالی راموس یک داستان بزرگ در دنیای فوتبال است. این یک کودتای بزرگ برای الاهلی خواهد بود و نشان می دهد که این باشگاه برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا جدی است.

طبق ادعای این خبرنگار ترکیه‌ای، الاهلی قصد دارد دستمزدی 20 میلیون یورویی به سرخیو راموس ارائه کند که اخیراً پاری سن ژرمن را ترک کرده است و در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود.
تیم‌های الاتحاد، النصر و الهلال در سال‌های گذشته برای جذب کاپیتان کهنه‌کار اسپانیایی رئال مادرید در تلاش بودند، ولی در این امر ناکام ماندند و باید دید که الاهلی موفق به جذب راموس خواهد شد یا خیر.

Hesam
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *