مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان

مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان :روزنامه اکیپ گزارش داد مدیران پی‌اس‌جی ایلکای گوندوگان، کاپیتان آلمانی منچسترسیتی، را به این منظور مهره مناسبی می‌بینند و در روزهای اخیر مذاکراتی شخصی با گوندوگان انجام داده‌اند.

PSG به دنبال پر کردن شکاف مسی و راموس با گوندوگان است

گفته می شود پاری سن ژرمن (PSG) با جذب ایلکای گوندوگان، کاپیتان منچسترسیتی، به دنبال پر کردن جای خالی لیونل مسی و سرخیو راموس است.

مسی و راموس هر دو در پایان فصل 2021-22 PSG را ترک کردند، مسی به بارسلونا بازگشت و راموس به باشگاه النصر عربستان سعودی پیوست.

گوندوگان، 31 ساله، هافبک همه کاره ای است که می تواند در چندین پست بازی کند. او همچنین پاسور خوبی است و تمام کننده خوبی است.

مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان
مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان

گوندوگان علاقه مند به انتقال به PSG است

طبق گزارش ها، پاری سن ژرمن به گوندوگان قراردادی پرسود پیشنهاد می دهد که او را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان تاریخ باشگاه تبدیل می کند. طبق گزارش ها، باشگاه همچنین به گوندوگان فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا را ارائه می دهد که پی اس جی یک بار قهرمان شد.

گفته می شود گوندوگان علاقه مند به انتقال به پاری سن ژرمن است. ظاهراً او جذب جاه طلبی باشگاه برای فتح مجدد لیگ قهرمانان اروپا شده است. همچنین گفته می شود که او مجذوب شانس بازی در لیگ جدید و تجربه یک فرهنگ جدید شده است.

گوندوگان کودتای بزرگی برای پاری سن ژرمن خواهد بود

انتقال PSG برای جذب ایلکای گوندوگان یک کودتای بزرگ برای این باشگاه خواهد بود. گوندوگان یک هافبک در سطح جهانی است که تجربه و رهبری زیادی را به تیم PSG اضافه می کند. او همچنین یک قرعه کشی بزرگ برای هواداران و حامیان مالی خواهد بود.

اگر پاری سن ژرمن بتواند گوندوگان را به خدمت بگیرد، این یک بیانیه بزرگ از سوی باشگاه خواهد بود. این نشان می دهد که پاری سن ژرمن برای قهرمانی دوباره لیگ قهرمانان و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان جدی است.

مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان
مذاکرات پاری سن ژرمن با گوندوگان

در اینجا برخی از جزئیات اضافی در مورد حرکت احتمالی وجود دارد:

* گوندوگان 31 سال سن دارد اما همچنان در شرایط بسیار خوبی به سر می برد. او در بیش از 500 بازی برای بروسیا دورتموند و منچسترسیتی بازی کرد. و بیش از 100 گل به ثمر رساند است.
* گوندوغان هافبک همه کاره ای است که می تواند در چندین پست بازی کند. او همچنین پاسور خوبی است و تمام کننده خوبی است.
* پاری سن ژرمن با 10 قهرمانی در لیگ 1 یکی از موفق ترین باشگاه های فرانسه است. این باشگاه همچنین یکی از محبوب ترین باشگاه های جهان است که بیش از 60 میلیون هوادار دارد.
* پاری سن ژرمن تحت مالکیت قطر اسپورتس سرمایه گذاری است و پول زیادی برای خرید نقل و انتقالات دارد. این باشگاه در سال‌های اخیر چندین بازیکن مطرح از جمله نیمار، کیلیان امباپه و لیونل مسی را به خدمت گرفت.

انتقال احتمالی گوندوگان یک داستان مهم در دنیای فوتبال است. این یک کودتای بزرگ برای پاری سن ژرمن خواهد بود و نشان می دهد که این باشگاه برای قهرمانی دوباره لیگ قهرمانان اروپا جدی است.

Hesam
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *