دورتموند 2-3 هوفنهایم: کامبک هوفنهایم مقابل زنبورها

دورتموند 2-3 هوفنهایم: کامبک هوفنهایم مقابل زنبورها. در یک رویارویی هیجان‌انگیز در سیگنال ایدونا پارک، هوفنهایم بازگشتی قابل‌توجه داشت و بوروسیا دورتموند را 3-2 شکست داد، پس از آن که در ابتدا 2-1 در نیمه اول عقب بود. مهاجم توگو، ایهلاس ببو، با یک گل زودهنگام، لحن بازی را رقم زد. اما دورتموند با گل های دنیل مولن و نیکو شلوتربک پاسخ داد. با این حال، هوفنهایم در نیمه دوم روند را تغییر داد و با دو گل حساس ماکسیمیلیان بایر، پیروزی را قطعی کرد.

دورتموند 2-3 هوفنهایم: کامبک هوفنهایم مقابل زنبورها

نیمه اول درام

Signal Iduna Park شاهد یک شوک اولیه بود زیرا ایهلاس ببو از هوفنهایم از یک اشتباه دفاعی استفاده کرد و در دقیقه 2 یک شوت سرکش را وارد دروازه کرد. دورتموند برای پاسخ  وقت خود را صرف کرد و در دقیقه 22، دانیل مولن گل تساوی را به ثمر رساند و ضربه سر مارکو رویس را از کرنر به گل تبدیل کرد. حرکت زردها ادامه یافت و نیکو شلوتربک چهار دقیقه بعد با ضربه سر محکم رویس از روی ضربه ایستگاهی به گل رسید و باعث شد دورتموند در نیمه دوم با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

باخت زنبورها مقابل هوفنهایم
باخت زنبورها مقابل هوفنهایم

جهش نیمه دوم هوفنهایم

نیمه دوم شاهد تغییر کامل شانس برای بوروسیا دورتموند بودیم. هوفنهایم در دقیقه 61 بازی را با فلوریان گریلیچ به تساوی کشاند. که ماکسیمیلیان بایر را برای ضربه ای قدرتمند از خارج از محوطه جریمه آماده کرد. تنها سه دقیقه بعد، بایر دوباره ضربه زد و یک بازگشت رویایی را برای هوفنهایم تکمیل کرد. پاس دقیق آنتون استاک بایر را در مرکز محوطه جریمه قرار داد و مهاجم توگویی گل دوم خود را در این بازی به ثمر رساند و برتری 3-2 را برای هوفنهایم تضمین کرد.

کامبک رویایی در سیگنال ایدونا پارک

عملکرد مقاوم هوفنهایم و پایان بالینی در نیمه دوم باعث ناباوری هواداران میزبان شد. علیرغم برتری دورتموند در نیمه اول و انتظار برای گل های بیشتر، هوفنهایم با ضدحملات سریع یک استراتژی بازگشت بی عیب و نقص را اجرا کرد. توانایی این تیم در استفاده از فرصت ها و گلزنی ماکسیمیلیان بایر، پیروزی به یاد ماندنی 3-2 را برای هوفنهایم در سیگنال ایدونا پارک رقم زد.

دورتموند 2-3 هوفنهایم: کامبک هوفنهایم مقابل زنبورها
دورتموند 2-3 هوفنهایم: کامبک هوفنهایم مقابل زنبورها

نتیجه

بازی بین بوروسیا دورتموند و هوفنهایم به عنوان داستان دو نیمه در خاطره خواهد ماند و هوفنهایم به شکلی دیدنی جدول را برگرداند. بازگشت رویایی عزم و استقامت هوفنهایم را به نمایش گذاشت و یک برد ارزشمند را برای آنها به ارمغان آورد. Signal Iduna Park شاهد یک تماشای فوتبال بود و هواداران را از ماهیت غیر قابل پیش بینی این بازی زیبا شگفت زده کرد.

Hesam
26 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *