ابراهیم اسدی: پرسپولیس دیگر نمی تواند قهرمان شود

ابراهیم اسدی: پرسپولیس دیگر نمی تواند قهرمان شود ، اسدی بازیکن و هافبک خوب باشگاه پرسپولیس و حتی در مقاطعی کاپیتان آنها نیز بوده است. از جمله بازیکنی که در مسابقات جام پیشکسوتان همراه تیم سرخ ها بود. اما خب به دلیل عدم شرایط سنی برای روحیه دادن به بزرگان در کنار مجموعه مانده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

ابراهیم اسدی: سپاهان قهرمان لیگ برتر ایران

اسدی از جمله بازیکنان قدیمی دوست داشتنی تیم پرسپولیس تهران بود که در مقاطعی نیز بازوبند کاپیتانی را بر روی بازوی خود می بست. به گزارش سایت ورزشی ، ابراهیم اسدی مرد حرفه ای که گل قهرمانی باشگاه را در لیگ اول حرفه ای زد. او این روزها به تحلیل قهرمانی باشگاه سرخ ها پرداخته است. در ادامه صحبت های او را با رسانه ورزشی باهم مرور خواهیم کرد در ادامه همراه ما باشید:

 

احتمالا سپاهان قهرمان خواهد شد

پرسپولیس با باخت در مقابل تیم سپاهان از کورس قهرمانی عقب افتاد. سپاهان قهرمان می شود و پرسپولیس و استقلال نیز برای عنوان دومی جدول باهم جنگ خواهد کرد. حتی پرسپولیس می تواند در پایان فصل دوم شود. بازی های سپاهان در هفته های آینده قطعا بسیار آسانتر از پرسپولیسی ها است. سپاهان با توجه به اینکه چهار امتیاز از پرسپولیس جلو است و مدعی اصلی قهرمانی به حساب می آید.

ابراهیم اسدی: پرسپولیس دیگر نمی تواند قهرمان شود

علت ناکامی پرسپولیس در مقابل سپاهان:

تیم یحیی گل محمدی در مقابل سپاهان بدشانسی آوردند، آنها با مصدومیت پورعلی گنجی و بیماری گولسیانی روبرو شدند و این روحیه تیم را از آنها گرفت. در ادامه نیز پریرا از بازی اخراج شد. سپاهان نیمه اول بسیار بهتر بود و پرسپولیس می توانست در نیمه دوم موفق شود و گل بزند و با وجود اینکه تیم ده نفره بازی می کرد اما باز هم پرسپولیس از تیم اصفهانی بهتر بود.

 

چرا پرسپولیس تهران در لیگ برتر افت کرد؟

دلایل زیادی برای ناکامی باشگاه در نیم فصل دوم وجود دارد. اولین مورد مصدوم شدن چند بازیکن مهم تیم در مقاطع حساس است. بازیکنانی نظیر سعید صادقی، دیاباته و ترک لوکادیا و افت بازیکنانی نظیر وحید امیری و ترابی از جمله این موارد است. همچنین نباید اشتباهات داوری و پنالتی نگرفتن ها را برای پرسپولیس فراموش نماییم. این موارد جزو دلایل اصلی افت و عقب افتادن پرسپولیس است. برخی تصمیم های فنی نیز در این افت ها تاثیر بسزایی داشته است.

 

در کنار ستارگان برایم فوق العاده لذت بخش است

یکی از بهترین اتفاق هایی که در این هفته در کنار پیشکسوت ها برایم رقم خورد حضور در بین بازیکنان بالای 55 سال است. من البته 43 ساله هستم و متاسفانه نتوانستم در کنار آنها در این مسابقات شرکت نمایم. اما حضور در کنار مردان دوست داشتنی باشگاه پرسپولیس نظیر حمید درخشان، حمید استیلی، فرشاد پیوس، کرمانی مقدم، مجتبی محرمی و سایر عزیزان تیم بسیار لذت بخش بود.

در پایان به نظر شما پرسپولیس می تواند قهرمان فصل شود؟ لطفا نظرات و دیدگاه ها و پیش بینی تان را در بخش کامنت های سایت ورزشی درج نمایید. پرسپولیس قهرمان می شود یا استقلال یا سپاهان؟

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *