پاتریک ویرا از هدایت کریستال پالاس برکنار شد

پاتریک ویرا از هدایت کریستال پالاس برکنار شد ، سرمربی تیم کریستال پالاس بعد از مدت ها با نتیجه های ضعیف و عملکرد نامناسب از ادامه رقابت های کریستال پالاس کنار گذاشته شده است. در ادامه سایت ورزشی با این خبر مهم همراه ما باشید.

 

برکناری پاتریک ویرا از کریستال پالاس:

مدیریت تیم کریستال پالاس بعد از کسب نتایج ضعیف توسط سرمربی، مجبور به اخراجش شد. به گزارش سایت ورزشی ، باشگاه انگلیسی بعد از مدت ها صبوری کردن بلاخره مجبور به برکناری این سرمربی شده است. کسب تنها یک پیروزی در سال 2023 جزو کارنامه ضعیف ویرا در باشگاه پالاس است. البته این تیم می تواند دوباره برای سقوط نکردن بجنگد و بازی های بعدی را با برد همراه سازد.

 

پاتریک ویرا از هدایت کریستال پالاس برکنار شد

تیم کریستال پالاس متاسفانه در سال جدید عملکرد خوبی تحت هدایت ویرا نداشته است. آنها 11 بازی را بدون برد در لیگ برتر انگلیس ادامه دادند. جایی که مسئولان باشگاه صبر خود را از دست دادند. مسئولان کریستال امروز تصمیم به اخراج پاتریک و بقیه گرفته اند. سرمربی فرانسوی تیم شغلش را از دست داد. سایت باشگاه تایید نمود که سرمربی و تمام اعضای کادر فنی (غیر از مربی دروازه بان ها) از سمت خود کنار رفتند. آنها در این فصل نتایج بسیار ضعیفی کسب نمودند و در سه ما اخیر هیچ بردی نداشتند. تیم در حال سقوط به لیگ پایینتر است.

آنها در رده دوازدهم جدول و فاصله سه امتیازی برای سقوط به چمپیونشیب هستند.

پاتریک ویرا فصل 22-2021 توانست فصل را با کریستال پالاس در رده قابل قبول تری (دوازدهم) به پایان برساند. تیم را به نیمه نهایی اف ای کاپ رساند. گمانه زنی برای انتخاب سرمربی جدید مطرح شد. به نظر شما آیا پاتریک ویرا سرمربی خوبی است؟ لطفا نظرات و دیدگاه های خود را در این باره در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *