بیوگرافی ادرسون

بیوگرافی ادرسون : ادرسون سانتانا د مورائس: ضربه‌گیر برزیلی با لمس میداس. ادرسون سانتانا د مورائس که معمولاً با نام ادرسون شناخته می شود، یکی از با استعدادترین دروازه بانان حال حاضر جهان است. ادرسون از روزهای اولیه حضورش در برزیل تا ظهورش در پرتغال و تسلط فعلی اش در انگلیس، بارها و بارها ثابت کرد. که استعداد خاصی دارد. در این پست وبلاگ، ما شما را در سفر باورنکردنی توپ‌زن برزیلی، از آغاز فروتنانه‌اش تا کسب عناوین متعدد در بالاترین سطح، خواهیم برد.

 از سائوپائولو تا بنفیکا – سالهای اولیه

ادرسون در سائوپائولو برزیل به دنیا آمد و بزرگ شد. او فوتبال را در سنین جوانی شروع کرد، اما تا زمانی که به آکادمی جوانان در سائوپائولو FC پیوست. شروع به جدی گرفتن این ورزش کرد. ادرسون پس از تاثیرگذاری در آکادمی، در سال 2012 با بنفیکا قرارداد گرفت و دروازه بان سوم تیم بزرگسالان این باشگاه شد.

بیوگرافی ادرسون
بیوگرافی ادرسون

 فصل پیشرفت – ظهور به شهرت

در فصل 2015/16، ادرسون برای افزایش زمان بازی خود به ریبیرائو در کشورش قرض داده شد. پس از بازگشت به بنفیکا، این دروازه بان جوان مجموعه ای از عملکردهای چشمگیر را انجام داد که باعث شد او به باشگاه لیسبون منتقل شود. ادرسون در اولین فصل خود به عنوان بازیکن ثابت به بنفیکا کمک کرد تا قهرمان لیگ پرتغال شود و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد.

 انتقال به منچستر سیتی – دارایی بی‌ارزش

در ژوئن 2017، منچسترسیتی ادرسون را با مبلغ 34.9 میلیون پوند به خدمت گرفت و او را به گران ترین دروازه بان تمام دوران در آن زمان تبدیل کرد. اولین فصل او در این باشگاه موفقیت بزرگی بود، زیرا او به سیتی کمک کرد تا با 100 امتیاز در یک کمپین رکوردشکنی قهرمان لیگ برتر شود. توانایی او با توپ در پایش و توانایی های خارق العاده اش در مهار شوت، او را به یک دارایی گرانبها برای تیم پپ گواردیولا تبدیل کرد.

بیوگرافی ادرسون
بیوگرافی ادرسون

 تاثیر بر تیم ملی – یک شروع کننده منظم

بازی های ادرسون برای منچسترسیتی باعث شد تا او به تیم ملی برزیل نیز دعوت شود. او اولین بازی خود را در سال 2017 انجام داد و از آن زمان توانست خود را به عنوان دروازه بان اول برای سلسائو معرفی کند. ادرسون نقش کلیدی در موفقیت برزیل در کوپا آمریکا در سال 2019 ایفا کرد و سه بازی را در پنج بازی بسته نگه داشت و در فینال مقابل پرو چند سیو مهم انجام داد.

موفقیت ها و افتخارات – لمس میداس

ادرسون از زمان پیوستن به منچسترسیتی، دو عنوان قهرمانی لیگ برتر. دو جام لیگ و یک جام حذفی را کسب کرده است. او همچنین دو بار در تیم منتخب PFA انتخاب شد. و نامزد دریافت دستکش طلایی لیگ برتر برای بیشترین کلین شیت در یک فصل شد. عملکرد او برای تسلط اخیر منچسترسیتی در فوتبال انگلیس بسیار مهم بوده است.

نتیجه:

ادرسون سانتانا د مورائس دروازه‌بانی با میداس است که هر چیزی را که لمس می‌کند به طلا تبدیل می‌کند. از شروع او در سائوپائولو تا صعودش در پرتغال و تسلط فعلی اش در لیگ برتر، سفر ادرسون چیزی کم از چشمگیر نبوده است. او بازیکنی است که هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی دهد و مطمئناً تا سال های آینده همچنان یک ستاره ثابت برای منچسترسیتی و برزیل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *