سرمربی جدید پاریس سن ژرمن | گالتیه در تابستان جدا می‌شود؟

انتظار می‌رود که گالتیه سرمربی پاریس سن ژرمن این باشگاه را ترک کند. سرمربی جدید پاریس سن ژرمن احتمالا بین انریکه، مورینیو، گالاردو و موتا انتخاب خواهد شد. در این پست از ورزشی می‌خواهیم گزینه‌های سرمربی‌گری پاریس سن ژرمن در فصل بعد را بررسی کنیم.

سرمربی جدید پاریس سن ژرمن

بعید است که کریستوف گالتیه در فصل آینده سرمربی پاری سن ژرمن بماند. در نتیجه، PSG در حال حاضر در حال جستجو برای مربی جدید برای فاز بعدی پروژه خود است.

بر اساس گزارش روزنامه لو پاریزیان، لوئیس انریکه در میان فهرست نامزدها پیشتاز محسوب می‌شود.

پاری سن ژرمن می‌داند که باید عجله کند. زیرا ناپولی نیز به دنبال این سرمربی سابق اسپانیا و بارسلونا است.

ورزشی: پاریس سن ژرمن باید با ناپولی برای جذب انریکه رقابت کند
ورزشی: پاریس سن ژرمن باید با ناپولی برای جذب انریکه رقابت کند

پاریس سن ژرمن در تکاپو برای استخدام سرمربی بعد

در همین حال، پاری سن ژرمن با بلاتکلیفی مواجه است. با احتمال جدایی لیونل مسی و نیمار، و بی‌میلی و بی‌حوصلگی امباپه برای تمدید قرارداد، مشکلات دو چندان شده است.

بنابراین، اولویت فعلی باشگاه یافتن یک رهبر جدید است که بتواند به پیروزی در فرانسه ادامه دهد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز پیشرفت کند.

موضوع اصلی بحث بر سر این است که چه کسی در مورد مربی بعدی تصمیم می گیرد. در گذشته، مالکیت قطری در همه تصمیمات دخیل بود. اما تابستان گذشته لوئیس کامپوس مسئولیت انتصاب یک رئیس جدید را بر عهده گرفت.

با این حال، با توجه به نتیجه فصل، شک و تردیدهایی در رسانه های فرانسوی وجود دارد که آیا کامپوس تنها اختیار تصمیم گیری را خواهد داشت یا اینکه آیا قطر دوباره کنترل را به دست خواهد گرفت.

دیگر نامزدهای مربیگری پی اس جی

ورزشی: گالاردو، مورینیو و موتا دیگر کاندیدای سرمربیگری پی اس جی هستند
ورزشی: گالاردو، مورینیو و موتا دیگر کاندیدای سرمربیگری پی اس جی هستند

به غیر از لوئیز انریکه ، نام های دیگری که در فهرست نهایی پی اس جی قرار دارند عبارتند از ژوزه مورینیو ، تیاگو موتا و مارسلو گالاردو.

علاوه بر این، از آبل فریرا ، مربی سابق اسپورتینگ براگا و مربی فعلی پالمیراس ، به عنوان کاندیدای شگفتی ساز احتمالی برای نیمکت PSG یاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *