قهرمان اینتراخت قبل از بازگشت بوندسلیگا حذف شد

قهرمان اینتراخت قبل از بازگشت به بوندسلیگا حذف شداین شبی بود که باید در تاریخ اینتراخت فرانکفورت ثبت شود – 18 می 2022. تاریخ قهرمانی بزرگ لیگ اروپا. در یک فینال اعصاب خردکن. SGE در ضربات پنالتی گلاسکو رنجرز را شکست داد و عنوان قهرمانی اروپا را برای فرانکفورت به ارمغان آورد. از جمله قهرمانانی که این شب را فراموش نشدنی کردند، اژدین هرستیچ بود که پنالتی خود را با دقت بسیار سرد گرفت و به پیروزی SGE کمک کرد.

قهرمان اینتراخت قبل از بازگشت به بوندسلیگا حذف شد

با این حال

قهرمان اینتراخت قبل از بازگشت بوندسلیگا حذف شد
قهرمان اینتراخت قبل از بازگشت بوندسلیگا حذف شد

هروستیک که در کانون توجه می‌درخشید، در دوران پس از آن، زمانی که او را بازیکنی رد شده در بازی شطرنج حرفه‌ای دنیای فوتبال می‌دانستند. از این شکوه دور شده بود. با این حال، اکنون به نظر می رسد که بوندسلیگا در آستانه تجربه یک چرخش غیرمنتظره در حرفه او است.

بر اساس اطلاعات، نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد هرستیچ در آستانه بازگشت غیرمنتظره به لیگ برتر آلمان است. تحولی که موضوع گفتگو است. زیرا شانس دیگری در بوندسلیگا برای بسیاری از هواداران و کارشناسان غیرمنتظره خواهد بود. پس از اوج سرخوشی در سویا، چندین پیچ و خم برای هروستیک رخ داد که در نهایت او را در لیست نقل و انتقالات قرار داد.

اختلاف بین نقش او

اختلاف بین نقش او
اختلاف بین نقش او

به عنوان یک قهرمان جام ملت های اروپا و واقعیت انتقال “در حاشیه” به سختی می تواند بیشتر باشد. اما فوتبال به خاطر داستان‌هایش و سرعت بی‌امانش شناخته می‌شود. جایی که عکس‌های لحظه‌ای از شکوه می‌توانند به سرعت تغییر کنند.

در دوران حضورش در آینتراخت فرانکفورت. هروستیک جنبه های پویا و جنگنده ای را به ارمغان آورد که می تواند خط میانی را زنده کند و بازی ها را تعیین کند. پتانسیل او بلامنازع است و عملکردهای قبلی او را به عنوان یک دارایی بالقوه برای هر تیمی در بوندس لیگا قرار می دهد.

اگر این انتقال انجام شود

اگر این انتقال انجام شود
اگر این انتقال انجام شود

هرستیچ نه تنها می‌تواند فرصتی دوباره در باشگاه جدیدش پیدا کند. بلکه ثابت کند که داستان‌های قهرمانانه در فوتبال گاهی اوقات فراتر از یک خاطره پیروزمند هستند. آنها می توانند پیش درآمد یک داستان بازگشتی چشمگیر باشند که نشان می دهد چگونه نقاط عطف و شروع های جدید جوهره خود ورزش هستند.

هواداران آینتراخت مطمئناً احساسات متفاوتی در مورد احتمال حضور دوباره هرستیچ در بوندس لیگا خواهند داشت: افتخار به کاری که برای باشگاه انجام داد. کنجکاوی در مورد اینکه آیا می تواند احساس جادویی آن شب به یاد ماندنی اندلس را دوباره به دست آورد یا خیر.

در حالی که برخی از معاملات

در حالی که برخی از معاملات
در حالی که برخی از معاملات

نقل و انتقالات هنوز در جریان است. به نظر می رسد که فصل جدیدی را برای هرستیچ و بوندسلیگا باز می کند. باید دید آیا قهرمان دور انداخته شد می تواند از موفقیت های قبلی خود در لیگ اروپا به عنوان پایه ای برای نشان دادن دوباره مهارت های خود استفاده کند یا خیر.

Hesam
8 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *