شایعات نقل و انتقالات فوتبال شنبه 27 آبان

«ورزشی»، آخرین اخبار نقل و انتقالات و شایعات فوتبال را در سراسر جهان جمع‌آوری می‌کند. شایعات نقل و انتقالات فوتبال شنبه 27 آبان را در این پست مرور می‌کنیم.

خلاصه مهم‌ترین اخبار نقل و انتقالاتی

جایگزین رویایی میکل آرتتا برای توماس پارتی در آرسنال چه کسی است؟

لیورپول، رئال مادرید و بارسلونا در رقابت جذب گونکالو ایناسیو است.

به‌علاوه جدیدترین‌ها در مورد روبن نوس، ایوان فرگوسن، آلفونسو دیویس، تروو چالوبا و موارد دیگر.

شایعات نقل و انتقالات فوتبال شنبه 27 آبان

منچستریونایتد خود را آماده می‌کند تا بند فسخ 22 میلیون پوندی آنتوان گریزمان را اعمال کند. شیاطین سرخ به این ملی‌پوش فرانسوی قراردادی به ارزش بیش از 350 هزار پوند در هفته پیشنهاد خواهد داد. (ال ناسیونال)

میکل آرتتا برای آرسنال برای جذب کالوین فیلیپس هافبک منچسترسیتی در ژانویه به عنوان جانشین توماس پارتی تلاش می‌کند. (توتو جووه)

یوونتوس مذاکراتی را با توماس پارتی برای انتقال احتمالی انجام داده است. (پای مرکاتو)

روبن نئوس هافبک الهلال در رادار منچسترسیتی و نیوکاسل یونایتد قرار دارد. (فوتبال اینسایدر)

لیورپول از رئال مادرید و بارسلونا در رقابت برای جذب مدافع میانی اسپورتینگ گونکالو ایناسیو پیشرو است. قرمزها بند فسخ 52 میلیون پوندی او را فعال خواهند کرد. (ال ناسیونال)

رئال مادرید قصد دارد تابستان آینده فرلاند مندی، مدافع چپ خود را بفروشد تا بتواند پول آلفونسو دیویس، بازیکن بایرن مونیخ را تامین کند. (ورزشی)

چلسی از طرفداران دیرینه ایوان فرگوسن، مهاجم برایتون اند هاو آلبیون است. این باشگاه قصد دارد از دانش درونی خود از این ملی‌پوش ایرلندی برای امضای او در آینده نزدیک استفاده کند. (فوتبال اینسایدر)

تاتنهام هاتسپر از تعقیب ایوان تونی، مهاجم برنتفورد صرف نظر کرده است. اکنون روی انتقال رافینیا وینگر بارسلونا در ژانویه متمرکز شده است. (فوتبال ترانسفر)

ژوزه مورینیو قصد دارد به کارفرمایان سابقش، چلسی حمله کند تا بتواند دو مدافع میانی تروو چالوبا و مالان سار را به رم بیاورد. (کالسیومرکاتو)

آرسنال، نیوکاسل و تاتنهام همگی به دنبال رادو دراگوسین مدافع جنوا هستند. ارزش این بازیکن 21 ساله 26 میلیون پوند است. (توتومرکاتو)

پاریس سن ژرمن به‌دنبال فروش هافبک خود، فابیان رویز نیست. حتی با وجود گزارش‌هایی که این ملی‌پوش اسپانیایی را به یوونتوس مرتبط می‌کند. (DAZN)

Pooria
18 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *