الهویی عذر خواهی کرد
الهویی عذر خواهی کرد
الهویی عذر خواهی کرد

 

نوشته شده در ورزشی پرسپولیس را وادار به وقت‌کشی کردیمگلایه دارم که چرا نیمه اول نتوانستیم این کیفیت را ارائه کنیم؟ شاید اسیر جو استادیوم شدیم و اشتباهاتمان زیاد شد.

سعید الهویی سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس حضور یافت و در خصوص این دیدار اظهارنظر کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

* صحبت‌های اولیه؟

اول به پرسپولیس تبریک می‌گویم و در ابتدای صحبتم از کارگران محترم شرکت گل‌گهر عذرخواهی می‌کنم. خیلی دوست داشتیم در روزشان به آنها هدیه بدهیم. مسئولیت این شکست با من بود و عذرخواهی می‌کنم.

 

درباره بازی؟

این دیدار دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول نه پرسپولیس برتر بود و نه ما، اما اشتباهات ساده و غافلگیرکننده ما که برمی‌گشت به اشتباهات ما. در نیمه اول برابر پرسپولیس تنبیه شدیم و جلوی تیم‌های بزرگ با این کیفیت باید باهوش باشیم. از بچه‌ها گلایه دارم اما به آنها افتخار می‌کنم چون نیمه دوم نمایش برتر دادیم. به اندازه‌ای موقعیت ایجاد کردیم که گل دوم را هم بزنیم و پرسپولیس را به اتلاف وقت بیندازیم. اما گلایه دارم که چرا نیمه اول نتوانستیم این کیفیت را ارائه کنیم؟ شاید اسیر جو استادیوم شدیم و اشتباهاتمان زیاد شد. تقصیر را به گردن می‌گیرم اما به تیم افتخار می‌کنم.

 

* عدالت در فوتبال؟

عدالت در فوتبال یعنی تیمی که کیفیت بهتری دارد، پیروز نخواهد شد. این کاملا طبیعی است. ما نیمه دوم کاملا برتر بودیم. یادتان نرود چه تیمی در خانه مقابل ما بود اما ما توانستیم برتر باشیم. عدالت برای این رعایت نشد که متناسب با ساخت موقعیت نتوانستیم گل بزنیم.

 

تعویض شکاری؟

رضا شکاری مصدوم شده بود و با برانکارد بیرون رفت. وسلی هم به جز دو، سه حرکت اول عملکرد خوبی داشت و یک ضربه والی هم زد. همه بازیکنان ما کیفیت خوبی داشتند اما باید درس بگیریم که در بازی‌های بزرگ باهوش‌تر باشیم و این‌چنین ساده عمل نکنیم.

 

داوری؟

من به کادر داوری خسته نباشید می‌گویم و من مربی فوتبالم و درباره مسائل فنی اظهار نظر می‌کنم.

 

* تیم ملی؟

در رابطه با بازی سوال بپرسید.

 

* سهمیه؟

مطمئنا با انگیزه بیشتری خودمان را آماده بازی آلومینیوم و پرسپولیس خواهیم کرد. از این بازی درس خواهیم گرفت و امیدوار به جایگاه چهارمی هستیم. چیزی که امروز در نیمه دوم دیدیم، حتی اگر به عنوان بیننده بیرونی هم این بازی را نگاه کنیم، لذت خواهم برد. وظیفه داریم در سه بازی باقی مانده هم کیفیت نیمه دوم را ارائه کنیم.

الهویی اظهار کرد که او تنها درباره ی مسائل فنی نظر می دهد اما آیا زمان هایی که تیمش مقابل استقلال بازی کرده هم هم به این اصل پایبند بوده است؟

 

sajjad
2 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *