ارزش کریم انصاری‌فرد در ترنسفرمارکت چقدر است؟

کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش ایرانی تسالونیکی، به باشگاه یونانی آریس تسالونیکی پیوند خورده است. اما ارزش کریم انصاری‌فرد در ترنسفرمارکت چقدر است؟

گزارش رسانه های یونانی حاکی از بازگشت این مهاجم 33 ساله به سوپرلیگ یونان است. انصاری فرد پیش از این در تیم های یونانی پانیونیوس، المپیاکوس و آئک آتن بازی کرده است.

او در حال حاضر در تیم فوتبال اومونیا قبرس توپ می‌زند. انصاری فرد نماینده ایران در جام‌های جهانی فوتبال ۲۰۱۴، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ بود.

کریم انصاری فرد در ترکیب اومونیا

ورزشی: کریم انصاری‌فرد پس از یک دوره‌ی افت، در تیم امونیا قبرس می درخشد
ورزشی: کریم انصاری‌فرد پس از یک دوره‌ی افت، در تیم امونیا قبرس می درخشد

کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی تیم اومونیا قبرس زیر نظر مربی جدید این تیم احیا شده و به یکی از بازیکنان مهم این تیم تبدیل شده است.

درخشش دوباره‌ی کریم انصاری‌فرد

به دنبال درخشش کریم انصاری‌فرد در تیم اومونیای قبرس و ثبت دو پاس گل در آخرین بازی این تیم مقابل پافوس در جام حذفی قبرس، بسیاری به تمجید این بازیکن برخاستند.

وب سایت پروتاتلیما قبرس در مطلبی بیان کرد که مربی جدید اومونیا باعث احیای دوباره انصاری‌فرد و «نیکولاس» دو بازیکن مهم این تیم شده است.

این وبسایت گزارش داد: «آوگوستی روی جنبه‌ی روانی تیم بسیار کار کرد و چند بازیکن را دوباره متولد کرد. اولین و بهترین بازیکن نیکولاس بود که همیشه نیمکت‌نشین بود. او اکنون به یک بازیکن مهم و غیر قابل جایگزین تبدیل شده است. تغییر سرمربی برای کریم انصاری فرد نیز تأثیر خوبی داشت که در بازی‌های تکراری جام حذفی با آپوئل و پافوس بسیار تاثیرگذار بود.»

همچنین وب سایت balla نوشت «انصاری‌فرد بدون شک یکی از مهم‌ترین فوتبالیست‌های امسال اومونیا است. او بازیکنی متفاوت است که می‌تواند به تیم کمک شایانی بکند و باعث پیروزی تیمش شود. انصاریفرد پس از جام جهانی و تعهداتی که با تیم ملی ایران داشت، با شرایط بسیار بهتری بازگشت.»

ورزشی: کریم انصاری‌فرد در ترنسفرمارکت یک میلیون یورو قیمت دارد
ورزشی: کریم انصاری‌فرد در ترنسفرمارکت یک میلیون یورو قیمت دارد

کریم انصاری‌فرد در ترکیب اومونیا

به گزارش ورزشی، از سری رقابت‌های لیگ قبرس، اومونیا به مصاف آپوئل می‌رود. ترکیب تیم اومونیا در این بازی اعلام شد که نام کریم انصاری فرد در میان بازیکنان ترکیب اصلی این تیم دیده می شود. این دیدار از ساعت 19:30 آغاز خواهد شد.

ارزش کریم انصاری‌فرد در ترنسفرمارکت

به توجه به اعلام سایت معتبر ترنسفرمارکت، ارزش کریم انصاری‌فرد در بازار امروز فوتبال چیزی حدود 1 میلیون یورو تخمین زده می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *