سخنرانی احساسی قهرمان داغدار در جشن

اولگا کارمونا زن فوتبالیستی که گل قهرمانی اسپانیا را در جام جهانی 2023 به ثمر رساند. این بازیکن اما سرنوشت غم انگیزی را در این مسابقه تجربه کرد، بعد از فینال متوجه مرگ پدرش شد. در ادامه سایت ورزشی با سخنرانی احساسی قهرمان داغدار در جشن همراه ما باشید.

سخنرانی احساسی قهرمان داغدار در جشن

به گزارش سایت ورزشی ، تیم ملی زنان اسپانیا دوشنبه شب به شهر مادرید بازگشت. اتوبوسی که مستقیم از فرودگاه به سمت محل جشن در مرکز شهر حرکت نمود و استقبال زیادی از آنها توسط مردم صورت گرفت. اما یکی از اعضای تیم تجربه شاد و غم انگیز را باهم داشت. زننده گل قهرمانی اسپانیا یعنی خانم اولگا کارمونا بعد از فینال متوجه مرگ پدرش شد. کارمونا بعد از اتمام مسابقه و در جشن قهرمانی بیان داشت: پدرم در آسمان مراقب من است. در طول جشن کارمونا فینال را بهترین روز زندگی من که به بدترین روز تبدیل شد، توصیف کرد. در ادامه نیز قهرمانی را با افرادی که بین ما نیستند تقدیم کرد.

سخنرانی احساسی قهرمان داغدار در جشن

کارمونا فوتبالیست گلزن فینال از مردم کشورش به دلیل محبت و ابراز علاقه تشکر کرد و گفت: من هیچ جمله ای برای تشکر از شما عزیزان ندارم. دیروز بهترین و بدترین روز زندگی من بود. می دانم که دوست داری از این لحظه تاریخی لذت ببرم. به همین خاطر با هم تیمی های خودم خواهم بود تا از هر کجا که هستی بدانی این ستاره برای تو هست بابا!

سخنرانی احساسی قهرمان داغدار در جشن

چرا داستان کارمونا بازیکن اسپانیا غم انگیز شد؟

در فینال جام جهانی فوتبال زنان بین دو تیم انگلیس و اسپانیا، تنها زننده گل میدان اولگا کارمونا بود که یک تنه تیم ملی کشورش را قهرمان کرد. بعد از بازی به کاپیتان خبر رسید که پدرش فوت کرد. به همین خاطر یکی از غمناک ترین و احساسی ترین وقایع ورزشی رخ داد و قلب میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا تحت تاثیر قرار گرفت. قطعا او تا ابد در قلب اسپانیایی ها جاودانه است. پدر این مدافع چپ ۲۳ ساله روز جمعه درگذشته بود. کارمونا که همراه با این گفته‌ها عکسی از خودش در حال بوسیدن مدال طلای جام جهانی منتشر کرد، همچنین نوشت: «بدون این که بدانم، من قبل از آغاز بازی ستاره‌ای داشتم. می‌دانم تو به من نیرویی دادی تا به دستاوردی یگانه برسم.»

mohamadnd
22 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *