رد پیشنهاد بوندسلیگایی پژمان جمشیدی به خاطر پرسپولیس

پژمان جمشیدی بازیکن و فوتبالیست سال ها قبل پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه ای با عادل فردوسی پور در برنامه فوتبال 360 از رد کردن پیشنهاد دویسبورگ آلمان به خاطر پوشیدن لباس پرسپولیس صحبت هایی انجام داد. در ادامه سایت ورزشی با رد پیشنهاد بوندسلیگایی پژمان جمشیدی به خاطر پرسپولیس همراه ما باشید.

 

رد پیشنهاد بوندسلیگایی پژمان جمشیدی به خاطر پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی ، پژمان جمشیدی بازیکن سابق فوتبال ، ستاره سینما و کمدین مطرح کشورمان می باشد. این روزها پژمان یکی از بهترین بازیگران سوپراستار سینمای ایران می باشد. پژمان در مصاحبه با عادل فردوسی پور از پیشنهاد بوندسلیگایی خودش رونمایی کرده است. جمشیدی در این باره گفت: من بعد از جدایی اول خودم از تیم پرسپولیس به سایپا رفتم و سه سال در این تیم بازی نمودم. تمام افتخارات ملی من در تیم سایپا رقم خورد و توانستم به تیم ملی دعوت شوم. در جام ال جی در مصر با تیم ملی توانستم بازی های خوبی به نمایش بگذارم. زمانی که تهران آمدیم ، روابط عمومی باشگاه سایپا در فرودگاه بود و به من مدارکی داد و گفت از دویسبورگ پیشنهاد دارم و باید به آلمان بروم.

پژمان جمشیدی بازیکن فوق العاده باشگاه پرسپولیس و سایپا و تیم ملی بود که توانست عملکرد بی نظیرش را نشان دهد. در ادامه برنامه عادل فردوسی پور ادامه داد و گفت: بنده به شهر ترک نشین دویسبورگ آلمان رفتم که اکثر مردم آنجا ترکی صحبت می کنند. این تیم هم در بوندسلیگا 2 بازی می کرد و آن زمان قرارداد 240 هزار مارکی جلوی بنده قرار دادند. که نصفش به سایپا می رسید و بخشی هم مدیر برنامه های من برمی داشت و عملا چیزی به خودم نمی رسید. من در چند روزی که در آلمان بودم با این تیم خوب تمرین نکردم و برگشتم ایران و با ۱۴ میلیون تومان به پرسپولیس رفتم. من آرزویم پوشیدن لباس پرسپولیس بود و این موضوع برایم از رفتن به فوتبال اروپا مهمتر بود.

mohamadnd
22 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *