مصدومیت ارلینگ هالند

مصدومیت ارلینگ هالند.ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی، با نزدیک شدن به جام باشگاه‌ها همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد و امیدها برای بهبود به موقع او از آسیب دیدگی اخیر پا بالاست. در دنیای شلوغ فوتبال لیگ برتر، جایی که هر مسابقه می تواند مسیر فصل را تغییر دهد.غیبت یک بازیکن کلیدی مانند هالند که در فصل قبل 36 گل لیگ برتر به ثمر رساند، عمیقا احساس می شود.

مصدومیت ارلینگ هالند

هالند مصدوم

مصدومیت ارلینگ هالند
مصدومیت ارلینگ هالند

که  را از میدان خارج کرد و در نتیجه پیروزی 2-1 مقابل لوتون تاون را از دست داد. نگرانی‌های نوظهوری را برای آبی‌های آسمانی در خط مقدم قرار داد. تاکتیک منچسترسیتی، پپ گواردیولا. در مورد وضعیت مهاجم نروژی تا حدودی مبهم بوده و به بی بی سی اسپورت گفت: «ما نمی دانیم. خواهیم دید. امیدوارم بتوانیم او را برای جام جهانی بازیابی کنیم.”

ساعت به 19 دسامبر نزدیک می شود

ساعت به 19 دسامبر نزدیک می شود
ساعت به 19 دسامبر نزدیک می شود

زمانی که منچسترسیتی در نیمه نهایی جام باشگاه های جهان در عربستان سعودی حضوری باشکوه خواهد داشت . با باشگاه لئون مکزیک یا اوراوا رد دایموندز ژاپن روبرو خواهد شد. شرکت آنها در این مسابقات. از وضعیت آنها به عنوان قهرمان اروپا ناشی می شود. لایه دیگری از انتظار را به مسابقه تناسب اندام هالند اضافه می کند.

فرم استثنایی هالند در این فصل

با 14 گل در لیگ، که او را به گلزن برتر لیگ برتر تبدیل کرد.19 گل در تمام رقابت‌ها برای سیتی. بر اهمیت مهاجم برای قدرت تهاجمی تیم تاکید می‌کند. اعتراف گواردیولا به “واکنش استرس استخوانی در پایش” قبل از بازی لوتون. بدون شک طرفداران و کارشناسان را به حدس و گمان در مورد تأثیر بالقوه بر بازی های آتی سیتی واداشته است.

جدول زمانی مشخص نشد

جدول زمانی مشخص نشد
جدول زمانی مشخص نشد

و گواردیولا از صبر و شکیبایی می خواهد: “هفته به هفته، روز به روز. ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد” او با تاکید بر لزوم تطبیق در مواجهه با “مصدومات، محرومیت ها. مشکلات” که فصل را معما می کند، گفت.

با تقویم مملو از پیش رو

و رویارویی لیگ قهرمانان اروپا با ستاره سرخ بلگراد که پیش از جدال داخلی با کریستال پالاس در پیش است. خلاء ناشی از غیبت هالند را می توان به شدت احساس کرد- مگر اینکه، البته. قدرت های قدرتمند نروژی یک بار در خط مقدم قرار بگیرند. بیشتر. روزهای آتی نشان خواهد داد که آیا انعطاف پذیری مشخص هالند در زمین به بهبودی او در زمین می انجامد یا خیر، زیرا منچسترسیتی و هوادارانش برای دریافت اخبار مثبت نفس جمعی می کشند.

Hesam
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *