استقلال دوشنبه دهمین قهرمانی متوالی لیگ تاجیکستان را به دست آورد

استقلال دوشنبه دهمین قهرمانی متوالی لیگ تاجیکستان را به دست آورد، استقلال دوشنبه که به عنوان سرسخت ترین قهرمان فوتبال در تاجیکستان شناخته می شود، پس از پیروزی قاطع 4-1 مقابل کوکتاش در لیگ ویشایا، برای دهمین قهرمانی متوالی تاریخی در لیگ تاجیکستان به دست آورد. این دیدار که امروز در زمین کوکتاش برگزار شد. شاهد برتری استقلالی ها بود و آنها آرزوی قهرمانی خود را برای این فصل رقم زدند.

استقلال دوشنبه

فوتبال تاجیکستان

سرخپوشان استقلال با گل های علیشیر جلیلوف که دو بار در کنار ماباتشویف شروانی و آمادونی کامولوف به گل رسیدند، قدرت خود را به نمایش گذاشتند. و پیروزی خود را مقابل کوکتاش محکم کردند. این پیروزی استقلال دوشنبه را به 43 امتیاز رساند و با سه بازی باقی مانده به پایان فصل، صدرنشینی غیرقابل انکار را به دست آورد.

استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه

لیگ قهرمانان آسیا

علیرغم یک رقابت چالش برانگیز در لیگ قهرمانان آسیا، جایی که آنها مقابل پرسپولیس قرار گرفتند و شجاعانه جنگیدند. تمرکز استقلال دوشنبه بر موفقیت های داخلی تزلزل ناپذیر بود. با در پیش بودن یک بازی تشریفاتی قریب الوقوع مقابل النصر عربستان سعودی، پیروزی اخیر این تیم بیشتر بر تسلط آنها در چشم انداز فوتبال تاجیکستان تاکید می کند.

قهرمانی متوالی

این پیروزی نشان دهنده دوازدهمین عنوان قهرمانی استقلال در تاریخ درخشان تاجیکستان است. که بر برتری پایدار و جایگاه بلامنازع آنها به عنوان یک قدرت فوتبال در این کشور تأکید دارد. علیرغم جایگاه فعلی این تیم در انتهای گروه E در لیگ قهرمانان آسیا، دستاوردهای داخلی این تیم همچنان هواداران و کارشناسان را مجذوب خود می کند.

استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه

نتیجه

در حالی که استقلال دوشنبه یک قهرمانی قابل توجه دیگر در لیگ را جشن می گیرد، تلاش بی وقفه آنها برای برتری الهام بخش است. و میراث آنها را به عنوان یک نیروی تسلیم ناپذیر در فوتبال تاجیکستان مستحکم می کند.

Pooria
1 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *