گیراسی برای رقابت با هری کین در بازی اشتوتگارت مقابل وردربرمن

گیراسی برای رقابت با هری کین در بازی اشتوتگارت مقابل وردربرمن، در دیدار آتی مقابل وردربرمن، سرجیو گیراسی، گلزن برجسته اشتوتگارت، خود را حاضر می‌کند تا تاثیر قابل‌توجهی داشته باشد و قصد دارد شهرت هولناک هری کین را به چالش بکشد. گیراسی علیرغم مواجهه با مشکلات مصدومیتی که او را برای چندین بازی از میادین دور کرد، در سه بازی گذشته به عنوان بازیکن تعویضی بازگشته بود و قدرت خود را در زمین نشان می داد. علیرغم زمان محدود بازی که در مجموع کمتر از 85 دقیقه در این مسابقات بود. عملکرد اخیر او در برابر فرانکفورت تأثیر او را برجسته کرد.

گیراسی برای رقابت با هری کین در بازی اشتوتگارت مقابل وردربرمن

دنیز اونداو

در دیدار مقابل فرانکفورت، دنیز اونداو به طرز ماهرانه ای جای گیراسی را پر کرد. و دو گل مهم را در دقایق اول و آخر نیمه ابتدایی به ثمر رساند. این سومین پیروزی متوالی اشتوتگارت را تضمین کرد و جایگاه خود را در لیگ مستحکم کرد. و در حال حاضر مقام سوم را در اختیار دارد. با ریکاوری گیراسی و پیوستن به نیروهای اونداو در جبهه هجومی اشتوتگارت، تیم پیش بینی می کند. که شور و شوق اوایل فصل خود را تحت مدیریت هوهنس احیا کند.

وردربرمن

برعکس، وردربرمن در این فصل با حریفان درجه یک دست و پنجه نرم کرد. و در مقابل بایرن مونیخ، دورتموند و بایرلورکوزن شکست خورد بدون اینکه موفق به گلزنی شود.

گیراسی برای رقابت با هری کین در بازی اشتوتگارت مقابل وردربرمن
گیراسی برای رقابت با هری کین در بازی اشتوتگارت مقابل وردربرمن

هری کین

در همین حال، هری کین، گلزن ماهر بایرن مونیخ، در بازی اخیر یونیون برلین، 18 گل به ثمر رساند. با این حال، علیرغم فرم پربارش، کین در جریان بازی اشتوتگارت-وردربرمن از میادین دور خواهد بود. و این فرصتی را برای رقیب اصلی خود در بوندس لیگا، گیراسی، فراهم می کند تا احتمالاً از تعداد گل های 15 خود فراتر رفت و بهترین گلزن را به خود اختصاص دهد.

هری کین
هری کین

نتیجه

جدال مورد انتظار بین اشتوتگارت و وردربرمن در ساعت 21:00 تماشایی خواهد بود. و هواداران مشتاقانه منتظرند که آیا گیراسی می تواند از این فرصت برای برتری از کین استفاده کند. و در جدول گلزنان بوندسلیگا ثبت نام کند.

Pooria
1 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *