استقلال خوزستان 2 - پرسپولیس 2

تیم پرسپولیس تهران در یک دیدار از هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر میهمان استقلال خوزستان بود. این مسابقه در نهایت با تساوی 2-2 به اتمام رسید. در ادامه سایت ورزشی با نتیجه استقلال خوزستان 2 – پرسپولیس 2 همراه شوید.

 

استقلال خوزستان 2 – پرسپولیس 2

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس تهران امروز از هفته سیزدهم رقابت های لیگ در اهواز میهمان استقلال بود. در این بازی جواد آقایی‌پور در دقایق ۶ و ۴۹ برای استقلال و حسین کنعانی‌زادگان در دقیقه ۳۲ و نبیل باهویی در دقیقه ۶۸ برای پرسپولیس گلزنی کردند.

استقلال خوزستان 2 - پرسپولیس 2

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، عقیل کعبی، محمد طیبی، محمود مطلق‌زاده، متین کریم‌زاده، حسین ساکی، علیرضا خوشکفا، علیرضا کاظمی (۶۷- محمدحسین باصری)، حسین احمدی (۷۵- محمد سلطانی‌مهر)، بهروز بارانی (۶+۹۰- ابوالفضل طاهرنژاد) و جواد آقایی‌پور.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، امید عالیشاه (۳+۹۰- گئورگی گولسیانی)، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، میلاد سرلک (۴۶- سروش رفیعی)، شهاب زاهدی،‌ سعید صادقی و محمد عمری (۶۴- نبیل باهویی).

داور: امیر عرب‌براقی.

 پرسپولیس

خلاصه بازی:

در دقیقه 5 ارسال تیم استقلال خوزستان از سمت چپ با دفع ناقص بیرانوند به آقایی پور رسید و ضربه سر این فوتبالیست از روی سر مدافعان و علیرضا بیرانوند گذشت و وارد دروازه شد. تا قرمزها خیلی زود گل دریافت کنند. در ادامه پرسپولیسی ها به طور یکپارچه حمله کردند تا اینکه در دقیقه 23 سرخ ها صاحب کرنر شدند. خطای مدافعان استقلال روی سرلک در محوطه جریمه قرمزها را صاحب یک پنالتی کرد. حسین کنعانی زادگان پشت توپ ایستاد و گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی در نیمه نخست 1-1 مساوی شود.

در نیمه دوم باز هم این تیم استقلال خوزستان بود که زودتر به گل رسید و در دقیقه ۴۹ سانتر آبی‌پوشان و ضربه سر نصف و نیمه کاظمی در شش قدم به آقایی‌پور رسید و این بازیکن برای بار دوم به پرسپولیس در این بازی گل زد. بعد از گل استقلال خوزستان باز هم شاگردان یحیی گل‌محمدی برای جبران گل تساوی فشار زیادی روی دروازه استقلال خوزستان وارد کرد تا بالاخره روی کرنر و ضربه سر امید عالیشاه توپ به نبیل باهویی مهاجم تعویضی پرسپولیس رسید و این بازیکن روی تیر دوم با ضربه سر گل تساوی را به ثمر رساند. بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید. پرسپولیس با این تساوی ۲۲ امتیازی شد و موقتا در رده پنجم جدول قرار گرفت. استقلال خوزستان نیز با ۵ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

استقلال خوزستان

شرح گل ها:

  • استقلال خوزستان یک – پرسپولیس صفر (دقیقه ۶: جواد آقایی‌پور): حرکت از سمت چپ بازیکنان استقلال خوزستان با دفع ناقص بیرانوند همراه شد و در ریباند آقایی‌پور با ضربه سر اولین موقعیت تیمش را به گل تبدیل کرد.
  • استقلال خوزستان یک – پرسپولیس یک (دقیقه ۳۹: حسین کنعانی): کنعانی پشت ضربه پنالتی ایستاد و پس از یک مکث قبل از ضربه توپ را خلاف جهت گروسیان وارد دروازه حریف کرد.
  • استقلال خوزستان دو – پرسپولیس یک (دقیقه ۴۹: جواد آقایی‌پور): حرکت از سمت راست آبی‌پوشان با سانتر آنها همراه شد و توپ با ضربه سر کاظمی در شش قدم به آقایی‌پور رسید و این مهاجم برای بار دوم بیرانوند را تسلیم کرد.
  • استقلال خوزستان دو – پرسپولیس دو (دقیقه ۶۸: نبیل باهویی): سانتر سروش رفیعی از نقطه کرنر با ضربه سر عالیشاه همراه شد و نبیل باهویی با ضربه سر شیرجه‌ای دروازه حریف را فرو ریخت.

 

حواشی:

پرسپولیس خیلی زود در این بازی غافلگیر شد و هواداران استقلال خوزستان حسابی تیم‌شان را تشویق کردند.
امید عالیشاه با ۱۰ بازی پرسابقه‌ترین بازیکن دیدارهای دو تیم شد.
هواداران استقلال خوزستان اول بازی از دودزاهای آبی رنگ استفاده کردند.
فرشاد فرجی برای دومین بار در این فصل در ترکیب اصلی قرار گرفته اما شاهد غافلگیری تیمش بود.
گولسیانی بعد از گل ایستاده کنار نیمکت بازی را با استرس دنبال می‌کرد.
پس از اعلام پنالتی به سود پرسپولیس جو بازی متشنج شد و دقایقی بازی از جریان افتاد.
استقلال خوزستان به نشانه اعتراص به پنالتی می‌خواست از زمین بیرون برود و دقایق زیادی بازی متوقف شد.
در دقیقه ۴۲ به دلیل مزاحمت هواداران برای کمک داور بازی بار دیگر متوقف شد.
کنعانی بعد از گل رقص یزله معروف خود را به نمایش گذاشت تا هواداران استقلال خوزستان از او عصبانی بشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *