استقلال ۴ - نساجی مازندران صفر

تیم استقلال تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با چهار گل نساجی مازندران را درهم کوبید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. این دیدار با نتیجه استقلال ۴ – نساجی مازندران صفر به پایان رسید.

 

استقلال ۴ – نساجی مازندران صفر

به گزارش سایت ورزشی، تیم استقلال و نساجی قائمشهر در یک دیدار از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی روبروی هم قرار گرفتند. این دیدار سه شنبه شب برگزار شد و با نتیجه چهار بر صفر به نفع شاگردان جواد نکونام پایان یافت. استقلال با این پیروزی 28 امتیازی شده و با یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان 27 امتیازی در صدر جدول قرار گرفت. نساجی هم در ادامه روزهای بد خودش با 9 امتیاز باقی ماند و از جایگاه پانزدهم جدول تکان نخورده است. مهدی رحمتی نیز استعفا داد. باید ببینیم که مسئولان تیم نساجی چه واکنشی نشان می دهد، آیا جواد نکونام مهر تاییدی بر  اخراج کاپیتان سابق خودش زده یا خیر!

 

استقلال ۴ – نساجی صفر

گل‌ها: آرمین سهرابیان (۴۳)، مهرداد محمدی (۶۰)، آرمان رمضانی (۶۴)، ابوالفضل جلالی (۶۷)

کارت زرد: کوین یامگا از استقلال و امیرمحمد هوشمند از نساجی

کارت قرمز:

 

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، زبیر نیک‌نفس (سعید مهری، دقیقه ۴۶)، ابوالفضل جلالی، کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، گوستاوو بلانکو و پیمان بابایی (مهرداد محمدی، دقیقه ۴۶)

ترکیب نساجی مازندران:رشید مظاهری، وحید محمدزاده (امیرمهدی جان‌ملکی، دقیقه ۴۶)، امیرمحمد هوشمند، احسان حسینی، مرصاد سیفی، صابر حردانی، اسماعیل بابایی، محمود قائدرحمتی، فرشید اسماعیلی، نونو دلگادو و محمدرضا آزادی

استقلال ۴ - نساجی مازندران صفر

شرح گل ها:

  • استقلال یک – نساجی صفر (دقیقه 43: آرمین سهرابیان): استقلال از سمت چپ حمله‌ای را ترتیب داد که ارسال ابوالفضل جلالی روی نقطه پنالتی به آرمین سهرابیان رسید که ضربه سر این بازیکن به گوشه دروازه رفت و به گل نخست بازی تبدیل شد.

 

  • استقلال 2 – نساجی صفر (دقیقه 62: امیرمهدی جان ملکی): پاس رضاوند روی قوس محوطه جریمه به رمضانی رسید. و او با پاس پشت پا، توپ را برای محمدی کاشت. که شوت این بازیکن ابتدا به پای احسان حسینی و سپس امیرمهدی جانملکی برخورد کرد و وارد دروازه شد.

 

  • استقلال 3 – نساجی صفر (دقیقه 64: آرمان رمضانی): استقلال یک ضدحمله سریع را ترتیب داد. پاس مهری به محمدی رسید و او نیز رمضانی را در سمت چپ صاحب توپ کرد. که این مهاجم در مصاف تک به تک با مظاهری، موفق شد توپ را وارد دروازه حریف کند.

 

  • استقلال 4 – نساجی صفر (دقیقه 68: ابوالفضل جلالی): جلالی از سمت چپ حرکت کرد. و سپس به عرض زد. که شوت محکم و روی پای این بازیکن پس از برخورد به یکی از مدافعان ارتفاع گرفت. و از بالای سر مظاهری رد شد و به گل چهارم آبی پوشان تبدیل شد.
mohamadnd
19 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *