بازیکن استقلال در راه پرسپولیس

یکی از بازیکنان استقلال تهران از جمله فوتبالیست هایی است که مورد توجه گل محمدی قرار گرفته است. ابوالفضل جلالی در این فصل عملکرد درخشانی داشت و زیر ذره بین باشگاه پرسپولیس در فصل آینده قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با خبر بازیکن استقلال در راه پرسپولیس همراه ما باشید.

 

بازیکن استقلال در راه پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی ، ابوالفضل جلالی از جمله نفراتی است که در راه جذب توسط پرسپولیس قرار گرفته است. احتمال دارد که جلالی فصل آینده لباس پرسپولیسی ها را بر تن کند. یحیی گل محمدی از مدیر عامل باشگاه خواست که مذاکرات اولیه را برای حضور این بازیکن در پرسپولیس آغاز نماید. مدافع چپ جوان از مدت ها قبل به همراه برخی دیگر از بازیکنان استقلال از طریق وکلای خود برای دریافت مطالبات خود اقدام نموده اند. حتی با ارسال نوتیسی درخواست پرداخت طلب های خود را دارند. حتی این هفته قرارداد خود را با استقلالی ها فسخ کرد. به همین ابوالفضل جلالی در یک قدمی پرسپولیس است و احتمالا او را از همین حالا باید عضو تیم قرمز بدانیم.

بازیکن استقلال در راه پرسپولیس

فسخ جنجالی «جلالی»

تیم استقلال تهران در این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشتند. عملکرد این بازیکنان بعد از جام حذفی زیر ذره بین هواداران رفت و حتی خواسته شد که چند تا از بازیکنان این تیم از فهرست حذف شوند. هنوز فصل نقل و انتقالات آغاز نشده است. جلالی مدافع چپ استقلال فصل قبل با پافشاری فرهاد مجیدی به استقلال آمد و در جمع آبی پوشان قرار گرفت. اما در یک اقدام عجیب به ساختمان لیگ رفت و قراردادش را با آبی ها فسخ نمود. ابوالفضل جلالی در شرایطی اقدام به فسخ یک طرفه نمود که در ابتدای لیگ 22 قرارداد خود را به مدت 2 فصل با آبی ها تمدید نمود. در شرایطی که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد این بازیکن مدافع باقی مانده است، اما ساز جدایی می زند. اگر دلایل کافی برای فسخ قرارداد رو نکند می تواند روزهای چالشی زیادی را تجربه نماید.

بازیکن استقلال در راه پرسپولیس

پیش به سوی اردوی رقیب؟

جلالی در شرایطی قرارداد خود را یک طرفه فسخ کرد که البته هنوز مشخص نیست. باید ببینیم که فسخ قراردادش پذیرفتنی است. مدافع چپ استقلال با سابقه بازی در جام 2022 قطر یکی از چهره های خبرساز بازار نقل و انتقالات تابستان باشد. مدافع 24 ساله آبی ها در طول فصل اسمش بارها در کنار پرسپولیس مطرح شد. سرخ پوشان نیز به دنبال جذب یک دفاع چپ خوب هستند و احتمالا انتقال او به جمع شاگردان یحیی گل محمدی انجام شود و یکی از انتقال های جذاب تابستانی رقم بخورد. تراکتورسازی نیز یکی از مشتریانش در تابستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *