غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی

حساس ترین مسابقه دربی چند سال اخیر روز چهارشنبه این هفته برگزار می شود. استقلال تنها یک بازیکن محروم در شهرآورد 101 دارد و پرسپولیس بدون بازیکن محروم بازی خواهد کرد. غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی اعلام شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی

به گزارش سایت ورزشی ، فوتبال پرسپولیس با شکست هوادار با اینکه 8 بازیکن اخطاره داشت اما هیچکدام کارت زرد نگرفتند و بازی بعدی دربی 101 را از دست ندادند. اما استقلال مهدی مهدی پور را به دلیل دو کارته شدن در فینال جام حذفی از دست داد تا تنها بازیکن این شهرآورد حساس فینال جام حذفی مشخص شود. مهدی پور هافبک استقلال با دریافت کارت زرد فینال را از دست داد. این بازیکن در نیمه اول مسابقه با نساجی کارت زرد گرفت و فینال جام حذفی را از دست داد.

غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی

ترکیب احتمالی استقلال برابر پرسپولیس در دربی ۱۰۱

البته باید توجه داشت که این ترکیب تنها بر اساس حدس و گمان برخی هواداران در فضای مجازی مطرح شده است. و همه چیز تا قبل از بازی دربی مشخص و قطعی نمی باشد.

سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، روزبه چشمی، سعید مهری، آرش رضاوند، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری

غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی

بر اساس پیش بینی های مختلف تیم استقلال برای مسابقه دربی فینال ام حذفی با ترکیب همیشگی خودش پا به میدان می گذارد. البته مهره های جایگزین در هفته های اخیر برای اسقلال خوب کار کردن و در شرایطی که تیم شانس قهرمانی در لیگ را از دست داد، بازی های لیگ برتر با شکست مس در رفسنجان و پیروزی پرگل در مقابل تراکتور بوده است. از جمله فوتبالیست های جایگزین در هفته های اخیر محمد حسین مرادمند بود که در بازی مس و تراکتور برای آبی ها گل زد.

 

غایبین استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی

غایب احتمالی استقلال در الکلاسیکو جام حذفی

 

مصدومیت دو بازیکن استقلال پیش از دربی

البته گفته شد که عارف غلامی یکی از دو بازیکن مصدوم استقلالی ها به شمار می رود. او در بازی با نساجی آسیب دیدگی پیدا کرد و در دقیقه 85 جای خودش را به پیمان بابایی داد. غلامی با اینکه 24 ساعت تمرینات ریکاوری و استراحت انجام داد. اما برای حضور در تمرینات گروهی تیم آماده نشد. همنین جلالی نیز مصدوم است و حضور او در مسابقه با پرسپولیس در هاله ابهام قرار دارد. اگر مصدومیت عارف غلامی همچنان باقی بماند، مرادمند در ترکیب استقلال قرار خواهد گرفت. ابوالفضل جلالی در آخرین مسابقه با استقلال جزو مهره های جانشین بود که البته حضور جعفر سلمانی نیز دور از انتظار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *